درخواست مشاوره رایگان

دانلود فوری کتاب 6 راز موفقیت استارتاپ

   | از 0 نظر 45,000   29,000 تومان مولف:  دکتر شمس الدین یوسفیان ناشر:  ارشدان دسته بندی کتاب:  کارآفرینی و استارتاپ
اشتراک گذاری:
 دانلود فوری کتاب

ویدئوی معرفی کتاب

پادکست بخشی از کتاب

اکثر ما افکار شروع یک کسب و کار را در سر داریم:

هنگامی که به دیوارهای اتاقک خاکستری زل زده­ اید یا در بیرون مشغول زحمت کشیدن برای دستمزدی ساعتی تحت دستور کسی که از حاصل دسترنج شما سود می­برد هستید، این تصوری دلپذیر است.

"من می­توانم این کار را انجام دهم"، شما می­گویید، "این کار چقدر می­تواند سخت باشد؟"

برخی که به دلیل تمایل به در دست گرفتن مسئولیت سرنوشت خود جسور شده ­اند، واقعاً این جهش را انجام می­دهند. اوضاع تا لحظه ­ای که آنها متوجه می­شوند مسائل زیادی وجود دارند که می­توانند اشتباه باشند، خوب پیش می­رود.

بر اساس اعلام نشریات مشهور در زمینه موفقیت، بزرگ­ترین دل­شکستگی، شکست خوردن در انجام کاری است که در آن برای یک ایده تغییر جهانی، اشتیاقی فراوان داریم.

در واقعیت، دلشکستگی بزرگتر، جای دادن این ایده در بنیادی متزلزل، و تماشای از هم پاشیده شدن آن است.

چه چیزی واقعاً شما را وادار به شروع یک کسب و کار می­کند؟ اگر شما مانند اکثر مردم باشید:

 • می­خواهید بر جهان تأثیر بگذارید.
 • می­خواهید برای خود و خانواده­تان ثروت ایجاد کنید.
 • می­خواهید ایده خود را به یک محصول یا خدمت محسوس تفسیر کنید.
 • می­خواهید برای صرف وقت با خانواده ­تان انعطاف­پذیری داشته باشید.
 • می­خواهید کاملاً احساس سرزنده بودن داشته باشید.
 • می­خواهید از نقاط قوت خود به نحوی استفاده کنید که منجر به ایجاد ارزشی عمیق شود.

این تمایلات، توهم نیستند. هزاران کارآفرین وجود دارند که کسب و کارهای موفقی را بروی پایه­ای مستحکم ایجاد کرده و این اهداف را هر روز به سرانجام می­رسانند.

در 6 رمز شروع موفقیت، جان برادبری، یک مربی آرام، ثابت قدم و با تجربه، ندایی ارزشمند از عقل و منطق که در هر قدم از این مسیر بدون موعظه یا تضعیف اشتیاقتان،  شما را راهنمایی کرده، را به ارمغان می­آورد. او اشتیاق کارآفرینانه را تجلیل کرده در حالی که ساختار مورد نیازش را برای رسیدن به موفقیت ارائه می­دهد.

راه حل نه در پائین کشیدن اشتیاق، بلکه در بالا کشیدن آگاهی است. با متوقف کردن زودهنگام فرآیند راه ­اندازی­تان، برای نگاهی هدفمندانه داشتن به خود و چیزهایی که در دست دارید-نیت، اهداف، مهارتها، منابع، و نیازهایتان- شما می­توانید نوعی از خوشبینی بسیار ارزشمند را توسعه داده، که بروی صخره­ای از وضوح، ارزیابی صادق و آمادگی عمدی استوار است. من آن را خوشبینی به دست آمده می­نامم.

اگر می­خواهید که قبل از شروع کسب و کارتان، ریسک شغلی، ریسک دارایی­ها، ریسک ارتباطات و ریسک سلامتی خود را سبک کرده و کاهش دهید، این کتاب را بخوانید. با مطالعه این کتاب شما آسان­تر نفس کشیده و مهمتر از همه اینکه، احتمال اینکه کسب و کارتان، موفقیتی بزرگ باشد را افزایش خواهید داد.

 

این کتاب برای اشخاص زیر است:

 • کارآفرینان مشتاقی که نسبت به یک ایده کسب وکار شور و شوق داشته و می­خواهند که به طرز چشمگیری احتمال موفقیت خود را بهبود بخشند.
 • صاحبان کسب و کار موجود یا تیم بنیانگذارانی که می­خواهند عملکرد سرمایه­گذاری و خرسندی خود در رهبری آن را بهبود بخشند.
 • سرمایه­گذارانی که به دنبال راه­های بهتری برای تشخیص بنیانگذاران و سرمایه­گذاران موفق از بقیه بوده و کسانی که می­خواهند به تیمهای استارت­آپ خطرات و فرصتهای مرتبط با اشتیاق کارآفرینی را آموزش دهند.
 • مربیان کارآفرینی و ارائه­دهندگان خدماتی که ابزاری را برای کمک به دانش­آموزان و مشتریان خود برای درک فراز و نشیب­های اشتیاق کارآفرینی می­خواهند.
 • هر کسی که می­خواهد متوجه شود هنگامی که شخصی عاشق یک ایده شده، چه اتفاقی می­افتد و  چطور می­تواند این ایده را به بهترین شکل و روشی سالم و سودآور در زندگی به ارمغان بیاورد.  

 

نظر خود را بنویسید

ارسال نظر

کتاب های مشابه