مشاوره رایگان

دانلود فوری کتاب استارتاپ در 7 روز

  4.0 | از 1 نظر 120,000   60,000 تومان مولف:  دکتر شمس الدین یوسفیان ناشر:  ارشدان دسته بندی کتاب:  کارآفرینی و استارتاپ
اشتراک گذاری:
 دانلود فوری کتاب

ویدئوی معرفی کتاب

پادکست بخشی از کتاب

هدف کتاب حاضر، این است که شما را از فردی که فقط می‌خواهد کارآفرین باشد، به فردی که واقعاً کارآفرین است تبدیل کند؛ می‌خواهد شما را از شخصی که فقط طرحی را در ذهن دارد، به شخصی که دارای یک استارت‌آپ است، تبدیل کند.


 

کتاب حاضر، مانند یک کتاب کسب‌وکار معمولی نیست. در این کتاب، به دنبال یافتن یک بازار ایده‌آل ایجاد یک طرح فروش بی‌نظیر یا امتحان کردن افت‌وخیز بازار نباشید. این کارها پیش از راه‌اندازی بیهوده‌اند؛ زیرا همگی بر طبق حدس و گمان هستند.


 

به شما کمک می‌کنم که بدانید در هر یک از روزهای این یک هفته، چه‌کاری باید انجام دهید. اکنون به اتفاقاتی که باید قبل از شروع رخ دهند، دقت کنید.

  • روز اول: باید یک طرح داشته باشید. برایتان توضیح می‌دهم که چطور یک طرح ابداع کنید. راه شناخت یک طرح خوب از طرح بد را هم برایتان خواهم گفت.
  • روز دوم: در پایان 7 روز، باید کاری وجود داشته باشد که آن را راه‌اندازی کنید. برایتان توضیح می‌دهم که یک محصول با کم‌ترین امکان موفقیت یا (MVP) چیست. بعد از آن می‌توانید به چیزی که می‌خواهید راه‌اندازی کنید، فکر کنید.
  • روز سوم: به یک نام تجاری نیاز دارید. زیاد اهمیت ندارد که چه نامی است؛ ولی من راه‌هایی را به شما نشان می‌دهم که بتوانید خیلی ساده نامی مفید انتخاب کنید.
  • روز چهارم: به یک صفحة مجازی برای نوعی حضور اینترنتی احتیاج دارید. به شما کمک می‌کنم در کمتر از یک روز، یک وب‌سایت برای خود بسازید.
  • روز پنجم: در این بخش، روش‌های رایگانی را در اختیارتان قرار می‌دهم تا بتوانید کسب‌وکارتان را به بعضی اشخاص ارائه کنید و آن‌ها به شما کمک کنند که تصمیم‌ بگیرید آیا این کار را ادامه دهید یا خیر.
  • روز ششم: باید مفهوم موفقیت را برای خود درجه‌بندی کنید. آخرین کاری که باید انجام شود، راه‌اندازی است و پس از آن، دیگر معلوم نیست که در آینده به موفقیت می‌رسید یا خیر. من به شما کمک خواهم کرد که برای خود چندین هدف و طرح تعیین کنید و اگر زمانی به هر یک از آن‌ها نرسیدید، به‌سادگی آن را تغییر دهید.
  • روز هفتم: باید شروع کنید. در بخش آخر (بخش قوانین کسب‌وکار برای زندگی)، من اصول اساسی را که می‌توان برای هر کاری استفاده کرد، برایتان توضیح می‌دهم.

 

اگر از من انتظار داشتید که یک برنامه‌ریزی 50 صفحه‌ای پیش‌ روی شما قرار دهم، متأسف هستم که نا امیدتان می‌کنم. 


 امیدوارم که شما اشتباهاتی را که من مرتکب شده‌ام، تکرار نکنید و همان بار اول، یک استارت‌آپ سودآور راه‌اندازی کنید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان در پایین ترین قسمت سایت، درخواست مشاوره خود را ثبت کنید یا در ساعت اداری با شماره 02147626900 تماس بفرمایید یا عدد 3 را به شماره 09195920590 پیامک نمایید.

نظر خود را بنویسید

ارسال نظر

رضا سلطانی

رضا سلطانی | 2/24/2019 3:25:58 PM

عالیه

کتاب های مشابه