مشاوره رایگان

آموزش استارتاپ ناب

دکتر یوسفیان "بنیانگذار 8 استارتاپ موفق" به شما صفر تا صد استارتاپ ناب را آموزش میدهد. آموزشها از سیلیکون ولی آمریکا منشا گرفته و با تجارب 10 ساله دکتر یوسفیان در زمینه استارتاپ بومی سازی شده.

معرفی کوتاه دوره

دکتر یوسفیان "بنیانگذار 8 استارتاپ موفق" به شما صفر تا صد استارتاپ ناب را آموزش میدهد. آموزشها از سیلیکون ولی آمریکا منشا گرفته و با تجارب 10 ساله دکتر یوسفیان در زمینه استارتاپ بومی سازی شده.

ساعت دوره

46 ساعت

طول دوره

10 روز

کاربران

254

قیمت

5,600,000 2,800,000

  تومان
سفارش آنلاین پکیج

توضیحات

استارتاپ ها برنده بازار شدند، تقریبا برای همه روشن شده که کسب و کارهای اینترنتی یا استارتاپ ها، هر روز بیشتر وارد زندگی ما می شوند: از سفارش آنلاین غذا و تاکسی گرفته تا سفارش آنلاین لوله کش و نظافتچی. رفتار مشتری عوض شده و آینده به طور کامل در اختیار استارتاپ هاست و این مطلب روز به روز بر همگان شفاف تر خواهد شد ولی واقعا چند درصد مردمی که متوجه این موضوع شدند از این فرصت طلایی استفاده میکنند و وارد دنیای  استارتاپ ها و دیجیتال مارکتینگ می شوند؟ چند درصد با آموزش های صحیح وارد این مسیر میشوند؟ افراد کمی هستند که ابتدا تبرشان را تیز میکنند و سپس به بریدن درخت ها میپردازند در حالی که  اغلب مردم با تبر کند خودشان ادامه میدهند.

 

تلفن در ساعت اداری                                            02147626900

 

 برای مشاوره رایگان عدد 4 را به شماره  09195920590 پیامک نمایید

 

چه مطالبی را در پکیج "استارتاپ ناب" آموزش خواهید دید؟

در پکیج استارتاپ ناب شما از صفر تا صد استارتاپ ناب یا راه اندازی کسب و کار اینترنتی را آموزش خواهید دید. ایده پردازی، انواع ایده های استارتاپی، انواع روش های اعتبار سنجی ایده های استارتاپی، اجرای استارتاپ و بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ مثل اینستاگرام مارکتینگ، تولید محتوا و سئو) را کامل آموزش خواهید دید.

به عبارتی شما پس از گذراندن این پکیج همه آموزش هایی که لازم دارید تا استارتاپ خود را راه اندازی کنید و به درآمد برسید، را خواهید داشت و به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید.

 

مدرس کیست؟

دکتر شمس الدین یوسفیان: کارآفرین سریالی

خیلی مهم است که چه کسی به شما آموزش میدهد! چون استارتاپ از جنس تجربه است و در کتاب ها نمیتوانید به دنبال آن باشید. این روز ها همه مطالب یکدیگر را کپی میکنند و به یکدیگر  آموزش میدهند!، ولی ما به شما پیش نهاد میکنیم آب را از سرچشمه بنوشید :) دکتر یوسفیان بنیانگذار 8 استارتاپ موفق هستند، خیلی ساده میتوانید راجب ایشان تحقیق کنید تا مطمئن شوید. پیش نهاد میکنیم ابتدا استارتاپ های ایشان را بررسی کنید. مطمئنا کسی که 8 استارتاپ موفق دارد میتواند راه اندازی استارتاپ را به شما آموزش دهد.

برای بررسی استارتاپ های دکتر یوسفیان میتوانید در زیر روی هر اسم استارتاپ کلیک کنید تا سایت های آن را بررسی نمایید.

استارتاپ های دکتر یوسفیان: رایا مارکتینگ، ایران تایپیست، ارشدان، وکیل تلفنی، مامی فود، ژناریا، جیب پی و داستانت

 

نظر یکی از شرکت کنندگان دوره استارتاپ ناب

 

تلفن در ساعت اداری                                            02147626900

 

 برای مشاوره رایگان عدد 4 را به شماره  09195920590 پیامک نمایید

 

سوالات متداول:

من سرمایه اولیه ندارم، میتوانم استارتاپ بزنم؟

راه اندازی استارتاپ به سرمایه چندانی نیاز ندارد و شما ممکن است به 20 تا 30 میلیون تومان کلا نیاز داشته باشید که البته جزیره کارآفرینی روی شما سرمایه گذاری میکند و  این را نیز نیاز نخواهید داشت. شرایط اخذ سرمایه از جزیره کارآفرینی در همین صفحه قید شده است.

آیا برای شروع استارتاپ باید دفتر کار داشته باشم؟

خیر، ایده های زیادی هستند که به هیچ وجه نیاز به دفتر کار ندارند و از منزل میتوانید استارتاپ خود را بعد از این آموزش ها شروع کنید. لیستی از ایده ها در دوره تدریس شده است. و مهمتر اینکه خودتان نیز بعد از مشاهده دوره یاد میگیرید چطور ایده های ناب پیدا کنید

آیا بعد مشاهده دوره من به صورت تضمینی به درآمد اینترنتی میرسم؟  (تضمین درآمد اینترنتی)

بله به صورت صد در صد به درآمد خواهید رسید. اگر چنانچه بعد از مشاهده این دوره به یقین نرسیدید درخواست برگشت وجه کنید. ما به مسیری که به شما معرفی میکنیم مطمئن هستیم و آموزش ها توسط دکتر یوسفیان ارائه می شود که خودشان 8 استارتاپ موفق دارند و جزیره نیز در حال سرمایه گذاری روی استارتاپ ها می باشد. پس اینجا صرفا تئوری تدریس نمی شود.

آیا بعد از مشاهده دوره، با موبایلم میتوانم درآمد داشته باشم؟

بله به صورت تضمینی شما میتوانید بعد از مشاهده دوره، با موبایل به درآمد برسید. چنانچه به هر دلیلی بعد از مشاهده دوره ها با موبایل به درآمد نرسیدید، برگشت وجه بخواهید. این روزها درامد از موبایل چیز عجیبی نیست. فقط باید یاد بگیرید.

چرا قیمت دوره ارزان هست؟

دانش استارتاپ به شدت در کشور ضعیف هست، جزیره کارآفرینی با کم کردن قیمت میخواهد تعداد کسانی که آموزش میبینند را بالا ببرد تا از بین آنها تیم سازی کند و روی استارتاپ های آنها سرمایه گذاری کند. به عبارت دیگر هدف جزیره فروش محتوای آموزشی نمی باشد و جزیره با تیم سازی بین کسانی که آموزش دیده اند و سرمایه گذاری روی آن ها  به هدف خود می رسد.

 

تلفن در ساعت اداری                                            02147626900

 

 برای مشاوره رایگان عدد 4 را به شماره  09195920590 پیامک نمایید

 

من تیم ندارم، میتوانم استارتاپ بزنم؟

بله، شما به تنهایی میتوانید استارتاپ بزنید، البته جزیره کارآفرینی بین کسانی که دوره استارتاپ ناب را تهیه و آموزش دیده اند، تیم سازی میکند تا روی آنها سرمایه گذاری کند.

من بازاریابی اینترنتی بلد نیستم، میتوانم استارتاپ بزنم؟

در دوره استارتاپ ناب، دیجیتال مارکتینگ نیز به شما آموزش داده می شود و شما یک دیجیتال مارکتر نیز خواهید شد.

من شرکت یا مجوز ندارم، میتوانم استارتاپ بزنم؟

بله برای شروع استارتاپ نیاز نیست به مجوز فکر کنید، ابتدا شروع کنید، وقتی به درآمد رسیدید شرکت خود را ثبت کنید. البته در دوره استارتاپ ناب تمام نیاز های حقوقی استارتاپ و نحوه ثبت شرکت را توسط دکتر توکلی " وکیل استارتاپ ایران" نیز می آموزید.

پیش نیاز های شرکت در دوره استارتاپ ناب چیست؟

هیچ پیش نیازی ندارد. فقط باید این فرصت را ببینید و از این فرصت استفاده کنید.

این دوره کجا برگزار می شود؟

این دوره در جزیره کارآفرینی برگذار شد و مجددا به صورت حضوری برگذار نمیگردد و شما در  همین سایت میتوانید به صورت ویدئویی چندین بار آموزش ها را مشاهده نمایید.

من اهواز هستم، میتوانم در دوره استارتاپ ناب شرکت کنم؟

بله همه از سراسر دنیا میتوانند شرکت کنند چون آموزش ها غیر حضوری و از طریق سایت می باشد و ویدئو ها را میتوانید با کیفیت عالی (با دو عدد دوربین و صدابرداری با میکروفن های عالی) و تدوین عالی تر (پاور پوینت ها توی فیلم تدوین شده اند) در سایت ببینید.

با توجه به اینکه آموزش غیر حضوری هست، کیفیت آموزش کم نمی شود؟

به هیچ وجه! حتی برخی از دوستانی که در دوره حضوری شرکت کردند، محدد دوره های غیر حضوری را تهیه نمودند تا بار ها ببینند چون واقعا با یک بار دیدن همه مطالب برای شما جا نمیافتد و باید حداقل 3 بار ببینید و این در دوره حضوری ممکن نیست. ضمنا دوره های غیر حضوری مرتب آپدیت می شود.

آیا میتوانم فقط بخش دیجیتال مارکتینگ این دوره استارتاپ ناب رو تهیه کنم؟

بله مشکلی نیست. دوره های تولید محتوا، اینستاگرام پول ساز و سئو را تهیه نمایید.

جزیره کارآفرینی فقط روی کسانی که این دوره استارتاپ ناب را تهیه کردند، سرمایه گذاری میکند؟

خیر، اگر فکر میکنید دانش مورد نیاز را دارید میتوانید با 02152889888 تماس بگیرید و درخواست مصاحبه علمی نمایید. مطمئنا جزیره کارآفرینی نمیخواهد تجربیات دکتر یوسفیان در 10 سال اخیر را مجدد تجربه کند.

 

تلفن در ساعت اداری                                            02147626900

 

 برای مشاوره رایگان عدد 4 را به شماره  09195920590 پیامک نمایید

 

آیا مطالب دوره استارتاپ ناب آپدیت می شود؟

بله، هر وقت دکتر یوسفیان تجربیات و مطالب جدیدی می یابند به استودیوی جزیره می روند و آموزش ها را آپدیت میکنند.

آیا پس از مشاهده دوره استارتاپ ناب میتوانم استارتاپ خودم را راه اندزی کنم و به درآمد برسم؟

صد در صد، و دیگر نیاز به هیچ آموزش دیگری من جمله بازاریابی یا فروش نخواهید داشت.

آیا پس از این دوره میتوانم برای خودم سایت بزنم؟

بله به شما آموزش کامل داده می شود تا برای خودتان سایت با نصب ورد پرس بزنید. طراحی سایت در حد نصب ویندوز ساده هست و فقط نرم افزار ورد پرس را در هاست (مثل هارد کامپیوتر) نصب میکنید که تمامی مراحل به صورت تصویری به شما آموزش داده می شود.

الان استارتاپ دارم، آیا این دوره استارتاپ ناب برای من مفید هست؟

 بله صد در صد، از دست دادن تجارب دکتر یوسفیان که 8 استارتاپ موفق دارند و 10 سال در این زمینه تجربه دارند، اصلا پیش نهاد نمی شود.

آیا دوره به صورت غیر حضوری هست؟

بله، بلافاصله بعد از پرداخت، از طریق همین سایت ویدئو های آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد تا به راحتی بتوانید بارها مشاهده نمایید تا آموزش ها ملکه ذهن شما گردد.

کیفیت فیلم برداری و صدا برداری چطور هست؟

تمامی دوره ها با دو دوربین اپ دی و دو میکرفن حرفه ایی تصویربرداری شدند و هنگام تدوین اسلاید های پاور پوینت نیز در فیلم تدوین شدند تا بهترین کیفیت برای شما به نمایش درآید.

 

نظر یکی از شرکت کنندگان دوره استارتاپ ناب

نحوه شرکت در دوره آموزشی استارتاپ ناب:

 1- در قسمت بالا سمت چپ سایت روی "سفارش آنلاین پکیج" کلیک کرده و پس از ثبت نام، نسبت به خریداری پکیج استارتاپ ناب اقدام نمایید.

2- بلافاصله آموزش ها در پنل کاربری شما فعال شده و میتوانید آموزش دیدن را شروع نمایید.

3- تا سه ماه میتوانید هر سوالی دارید را از طریق تیکت و پشتیبانی پنل خودتان بپرسید تا برای شما مشاوره، راهنمایی یا رفع اشکال شود.

4- بعد از مشاهده کامل دوره، میتوانید استارتاپ خودتان را بزنید یا اینکه اگر میخواهید جزیره کارآفرینی برای شما تیم سازی و سرمایه گذاری کند مراحل زیر را طی میکنید: (از این به بعد اختیاری می باشد)

 • ثبت درخواست مصاحبه علمی در پنل
 • انجام مصاحبه علمی به صورت آنلاین توسط دکتر یوسفیان و اساتید دیگر
 • تیم سازی توسط دکتر یوسفیان و تخصیص ایده ارزیابی شده
 • سرمایه گذاری و منتوری توسط جزیره کارآفرینی (شتابدهی در منزل)

 در هیچ یک از مرحل نیاز به حضور نمی باشد و کلیه مراحل آموزش، تیم سازی،  راه اندازی استارتاپ، قرارداد شراکت، جذب سرمایه و منتوری به صورت غیر حضوری (آنلاین) انجام می شود و از منزل خودتان کنترل می شود.

 

تلفن در ساعت اداری                                            02147626900

 

 برای مشاوره رایگان عدد 4 را به شماره  09195920590 پیامک نمایید

 

پشتیبانی و رفع اشکال:

1- رفع اشکال تا 3 ماه

از طریق تیکت و پشتیبانی سایت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید.

2- تیم سازی و سرمایه گذاری

پس از مشاهده دوره در صورت تمایل جزیره برای شما تیم سازی میکند و روی تیم شما سرمایه گذاری میکند، در صورت سرمایه گذاری منتوری روی استارتاپ شما را نیز انجام میدهد.

شرایط سرمایه گذاری روی استارتاپ ها:شتابدهی در منزل

1- تعیین شخصیت و مصاحبه علمی

ابتدا تست شخصیت روی شما انجام می شود. در مصاحبه اول که به صورت آنلاین می باشد توسط منتور های جزیره کارآفرینی مصاحبه علمی می شوید. سپس مصاحبه دوم با دکتر یوسفیان خواهید شد.

2- تیم سازی و تخصیص ایده اعتبار سنجی شده

در این مرحله جزیره کارآفرینی بین شما و دیگر افراد مشابه شما با توجه کشف استعداد هایی که در مصاحبه ها انجام شده است تیم سازی اتفاق میافتد. (ممکن است هم تیمی شما در جنوب کشور باشد و شما در شمال کشور) و جزیره کارآفرینی ایده ارزیابی شده و ایده ایی که به وجود بازار و دسترسی به بازارش مطمئن هست به شما تخصیص می دهد.

3- قرارداد شراکت بین شرکا، قرارداد سرمایه گذاری شرکا و جزیره کارآفرینی

قرارداد های شراکت و سرمایه گذاری به صورت غیر حضوری و به کمک گواهی امضا در دفترخانه استناد رسمی انجام می شود.

4- سرمایه گذاری و منتورینگ (شتابدهی در منزل)

جزیره 25 میلیون تومان بودجه به استارتاپ شما تخصیص میدهد به همراه منتورینگ تا 1 سال که استارتاپ شما به درآمد برسد.

 

نظرات شرکت کنندگان دوره استارتاپ ناب:

 

سخنان دکتر یوسفیان در مورد دوره استارتاپ ناب

 

 

نظر یکی از شرکت کنندگان دوره استارتاپ ناب

پس از اینکه پکیج استارتاپ ناب را کامل مشاهده نمودم، چه اتفاقی میافتد؟

1- اگر ایده ایی داشتید، با آموزش  استارتاپ ناب یاد گرفتید، که چطور آن را ارزیابی کنید، اجرا کنید و بازاریابی کنید و ما نیز از اینکه وارد مسیر اصلی زندگیتان شدید خوشحالیم.

اگر هم ایده نداشتید، در دوره آموزشی ده ها ایده و روش های ایده پردازی به شما گفته شده: یکی را انتخاب کنید  و به دور از کمال گرایی وارد بازار شوید.

2- اگر تمایل دارید، جزیره کارآفرینی برای شما تیم سازی کند و ایده اعتبار سنجی شده به تیم شما محول کند و روی استارتاپ شما سرمایه گذاری کند، میتوانید درخواست دهید تا تعیین شخصیت، مصاحبه علمی و سپس تیم سازی بین افرادی که "پکیج استارتاپ ناب" را دیده اند و مثل شما مصاحبه علمی شده اند، انجام می شود و سپس به تیم هایی که جزیره کارآفرینی ساخته است، ایده اعتبار سنجی شده و سرمایه گذاری تخصیص پیدا میکند. (این روش جدید ترین روش شتابدهی در منزل می باشد، یعنی شما و هم تیمی (هایتان) همه در منزل خودشان یک استارتاپ تحت آموزش، منتوری، سرمایه گذاری جزیره کارآفرینی خواهید را شروع میکنید.

 

کاریکاتور دکتر یوسفیان

معرفی بیشتر مدرس: 

دکتر شمس الدین یوسفیان: کارآفرین سریالی بنیانگذار 8 استارتاپ موفق

که در ذیل لیست شده اند:

1- ایران تایپیست:  سفارش آنلاین تایپ و ترجمه          www.irantypist.com

2- رایا مارکتینگ: سفارش آنلاین تولید محتوا        www.rayamarketing.com

3- ارشدان: سفارش آنلاین چاپ کتاب                             www.arshadan.net

4- وکیل تلفنی: مشاوره حقوقی آنلاین                               www.vakitel.com

5- مامی فود: سفارش آنلاین غذای خانگی                        www.mamifood.ir

6- جیب پی: ارائه درگاه بانکی                                           www.jibpay.com

7- داستانت: سفارش آنلاین کتاب داستان                      www.dastanet.com

8- ژناریا: استارتاپ نسل سوم در حوزه بیوتک                   www.genarya.com

 معرفی جزیره کارآفرینی (زمان: 1 دقیقه)

مشاهده پکیج استارتاپ ناب به چه کسانی توصیه می شود:

 • کسانی که ایده دارند یا ندارند و میخواهند استارتاپ بزنند
 • علاقه مندان به حوزه استارتاپ (کسب و کارهای اینترنتی)
 • علاقه مندان به حوزه دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی اینترنتی)
 • افرادی که میخواهند کسب و کار اینترنتی شروع کنند ولی نمیدانند از کجا شروع کنند
 • اگر استارتاپ خودتان را شروع کردید ولی از آموزش های صحیح استفاده نکردید
 • اگر متخصص هستید و میخواهید برای خودتان کار کنید
 • اگر کارمند هستید و میخواهید در اوقات فراغت خودتان کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید
 • افرادی که به فکر ارزش آفرینی برای مردم هستند
 • مشاوران، منتور ها، تسهیل گران و سرمایه گذاران در حوزه استارتاپ

 

گارانتی: تضمین 100 درصد برگشت وجه

در صورتی که پکیج را مشاهده نمودید و از آن به هر دلیلی راضی نبودید، کافی است به ما  اطلاع دهید تا کل پرداختی های شما را برگردانیم.

 

 تعاریف پایه

استارتاپ چیست؟

استارتاپ یک کسب و کاری است که نیازی را برطرف میکند و قسمتی از آن مبتنی بر فناوری است. هر کسب و کار که بر پایه فناوری است، لزوما استارتاپ نیست، ولی همه استارتاپ‌ها به طرزی از وب، موبایل، اینترنت و تکنولوژی های جدید استفاده می‌کنند تا رشد بالایی داشته باشند و به تعداد کاربران بالایی برسند. رشد سریع از خصوصیت های اصلی استارتاپ هست.

ایده استارتاپی چیست؟

ایده استارتاپی، ایده شروع یک کسب و کار اینترنتی است. استارت آپ ممکن است ایده ای کپی باشد یا نباشد. ممکن است ایده ای جدید و نو باشد. ممکن است قبلا کسی آن را راه اندازی کرده باشد یا نباشد. استارت آپ ممکن است کسب و کاری آینده نگر باشد که باعث تحول در بازار می شود. استارتاپ ممکن است کسب و کاری سنتی باشد که به صورت آنلاین خدماتی را ارائه می دهد.

چرا باید ایده استارتاپی خود را ارزیابی کنیم؟

 ایده استارتاپی یعنی تعیین مسیر زندگی، اگر مسیر را اشتباه بروید، خسارت می بینید. البته شکست معنایی ندارد و همه شکستها را باید به نوعی تجربه دید، ولی باید از تجارب دیگران استفاده کرد. این دوره به شما نحوه ارزیابی ایده را آموزش میدهد و مبتنی بر اطلاعات تصمیم خواهید گرفت تا احتمال موفقیت را زیاد کنید.

 

پکیج "استارتاپ ناب" شامل دوره های زیر می باشد:

 • دوره فروشنده حرفه ایی شوید

در این دوره می آموزید که چگونه با اساس شخصیت های مختلف مشتریها رفتار شما باید تغییر کند و چه رفتاری را با کدام شخصیت باید انجام دهید. در انتهای این دوره، تغییر بنیادین در رفتار فروش شما اینجا می شود و تبدیل به یک فروشنده حرفه ایی می شوید. 

 • دوره اصول متقاعد سازی در مذاکره

هر فروش ناموفقی از یک سو تفاهم میاید، در این دوره شما یاد میگیرید که چطور دستخوش سو تفاهم نشوید، این دوره نه تنها در فروش، استخدام، مدیریت سرمایه های انسانی تحول آفرین است بلکه در تمامی مراحل زندگی شما نیز تاثیر گذار است.

 • دوره ایده پردازی و اعتبار سنجی ایده های استارتاپی

در این دوره ایده های کسب درآمد و از آن مهمتر روش های ایده پردازی به صورت عملی آموزش داده می شود تا خودتان بتوانید ایده پردازی کنید و پس از آن اعتبار سنجی ایده ها آموزش داده می شود که آیا باید این ایده را شروع کنید یا خیر.

 • دوره استارتاپ و استارتاپ ناب

تمامی مفاهیم استارتاپ گفته می شود و اینکه چطور یک ایده را تبدیل به استارتاپ ناب کنیم تا ریسک شکست را خیلی کم کنیم.

 • دوره تیم سازی در استارتاپ

تیم سازی چه برای شرکا و چه برای استخدام خیلی مهم است. شما پس از این دوره شراکت و استخدام را به صورت حرفه ایی بر اساس علم شخصیت شناسی انجام خواهد داد.

 • دوره بوم ناب  و مدل درآمدی در استارتاپ

هر ایده ایی قبل از اینکه اجرا شود باید بوم ناب برایش پر شود. صفر تا صد نحوه تکمیل بوم ناب به همراه چندین مثال واقعی و ایرانی گفته می شود تا پس از این دوره بتوانید بوم ناب را برای ایده خودتان تکمیل نمایید

 • دوره تامین سرمایه در استارتاپ

مراحل اخذ جذب سرمایه بر روی ایده و یا کسب و کار به صورت کامل در اکوسیستم استارتاپی گفته شده است.

 • دوره نیاز های حقوقی استارتاپ

مگر می شود بدون دانستن اصول حقوقی، یک کسب و کار را شروع کنید، تمامی مسائل حقوقی از ثبت شرکت تا قرارداد شراکت و کارگزینی و مالیات و بیمه در این دوره گفته شده است.

 • دوره آموزش خصوصیت کارآفرینی

این دوره اکیدا برای شما که میخواهید روحیه کارآفرینی خود را حفظ کنید و تا موفقیت استوار بمانید، توصیه می شود. این دوره صرفا تجارب دکتر یوسفیان از 10 سال سابقه کارآفرینی می باشد.

 • دوره تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

حالا نوبت جذب مشتری هست. با تمامی اصول تولید محتوا آشنا می شوید تا بتوانید برای سایت خود محتوا تولید کنید و بازاریابی محتوایی را شروع کنید تا جذب مشتری شروع شود.

 • دوره صفر تا صد سئو

محتوا چگونه باید به صفحه اول گوگل بیاید؟ از سئو آف پیج تا سئو آن پیج به صورت کامل گفته شده است تا بتوانید با بهینه سازی سایت و محتوا با کلمات کلیدی مد نظر خودتان به صفحه اول گوگل بیایید

 • دوره اینستاگرام پولساز

اگر فکر میکنید نمیتوانید منتظر مشتری بمانید، حتما از اینستاگرام برای دسترسی به مشتری ها استفاده کنید، در این دوره به صورت کامل نحوه تولید محتوا به همراه ایده پردازی هزاران عنوان محتوای ناب (اختصاصی کسب و کار شما) به همراه اصول تبلیغ نویسی و مارکتینگ در اینستاگرام به صورت کامل تدریس می شود.

 • دوره آموزش طراحی سایت برای همگان

در انتهای این دوره به صورت تضمینی میتوانید سایت بزنید (اگر میتوانید یک نرم افزار در کامپیوتر خودتان نصب کنید، به صورت تضمینی بعد از مشاهده این دوره میتوانید برای خودتان سایت بزنید).

نظر یکی از شرکت کنندگان دوره استارتاپ ناب  

اگر فکر میکنید نیاز به اطلاعات مفصل تر دارید، در ذیل میتوانید جزییات بیشتری از هر دوره را ببینید:

جهت ثبت نام در دوره کلیک نمایید

سفارش آنلاین پکیج

نظر خود را بنویسید

ارسال نظر

Seller

Seller | 2/17/2022 8:04:01 PM

من همه سایتهای کسب درآمد دلاری ، ارزی ، کریپتو ، تریدینگ ، سوشیال تریدینگ ، کلیکی و .... را امتهان کردم ، حتی دستگاه ماینر بیت کوین را هم خریدم و امتهان کردم ولی هزینه برقش و اصطحلاک و هزینه نگهداری و تعمیرش به درآمدش نمی صرفید ، به نظر من همه سرکاری هستن . یا باید خیلی حرفه ای باشی و تخصص داشته باشی تا به نتیجه برسی . تنها سایتی را که قبول دارم و صد در صد ازش دفاع می کنم سایت کوین فارم هستش . این سایت در ابتدا سیصد سکه طلا به عنوان پاداش میده که با اون میتونی در سایت ، پرنده بخری ، پرنده ها تخم میزارن و میتونی با فروش همان تخم بازم پرنده بخری ، و باز هم برات تخم بذارن ، میتونی تخم ها را بفروشی و پولشو برداشت کنی و بریزی توی کیف پولت ( والت ارزی ) ولی حتما برای برداشت پول باید حداقل یک دلار به حساب سایت واریز کنی ، لینک ثبت نام این سایت معتبر در زیر : https://coin-farm.com/?en=behdarvand

فاطمه

فاطمه | 10/18/2021 8:30:44 PM

سلام اگه کسی به دنبال یک روش قطعی برای کسب سود ماهانه بیست درصدی اونم توسط خودش و بدون واسطه هست به آیدی تلگرام saltt45@ پیام بده تا بتونم راهنمایی کنم .

Master

Master | 10/18/2021 4:38:31 PM

کسب درآمد قطعی در صرافی معتبر کوین‌اکس 🎖۵ نفری که با لینک زیر ثبت نام کنن و بیشترین فعالیت در یک ماه رو داشته باشن نفری $۵۰ بدون قرعه کشی دریافت میکنن 🏅به پنج نفر از کسانی که با لینک زیر ثبت نام کنن و ۱ ماه فعالیت داشته باشن به قید قرعه نفری $۲۵ اهدا خواهد شد با وی‌پی‌ان وارد شوید: https://www.coinex.com/register?refer_code=r3amb

مرتضی

مرتضی | 9/28/2021 10:15:53 AM

سلام دوستان کسی از این راه کسب درآمد کرده؟ چطور بوده خوب بوده من تحصیلات عالی و سرمایه ندارم میتونم موفق بشم؟

میلاد افشاری

میلاد افشاری | 9/12/2021 9:15:10 AM

دوره هاتون حرف ندارن. دوره های حضوری هم بذارین من شرکت میکنم

مهسا رضایی

مهسا رضایی | 6/3/2020 10:21:45 AM

ممنون استاد من دوره های زیادی شرکت کرده بودم ولی این دوره ها کلا زندگی من رو عوض کرد و من وارد دنیای جدیدی شدم

اعظم موحدی

اعظم موحدی | 6/2/2020 7:09:21 PM

عالی پیجتون بشرطی که نتیجه بگیرم

مریم رضایی

مریم رضایی | 5/26/2020 2:39:20 AM

بی نظیر بود استاد یعنی چقدر ساده و بی منت همه تجربیاتتون رو به ما منتقل کردین ممنونم

محمد مهردادی

محمد مهردادی | 9/18/2019 7:52:09 PM

فوق العاده فوق العاده فوق العاده ... هرچی بگم کم گفتم ... اینکه دیدم و نگاهم به زندگی و آینده کاملا تغییر کرده ممنونم از همتون . عالی هستید .

کریم عابدی

کریم عابدی | 8/25/2019 2:07:36 PM

بسیار عالی و کاربردی