درخواست مشاوره رایگان

مشاهده پکیج ثروتمندان اینترنتی

اگه میخای یک سایت یا اپلیکیشن داشته باشی و درآمد اینترنتیت رو افزایش بدی، حتما این پکیج رو ببین. تمامی سر فصل ها از سیلیکون ولی آمریکا تهیه و بومی سازی شده.

معرفی کوتاه دوره

اگه میخای یک سایت یا اپلیکیشن داشته باشی و درآمد اینترنتیت رو افزایش بدی، حتما این پکیج رو ببین. تمامی سر فصل ها از سیلیکون ولی آمریکا تهیه و بومی سازی شده.

ساعت دوره

46 ساعت

طول دوره

10 روز

کاربران

254

قیمت

2,360,000 1,180,000

  تومان
سفارش آنلاین پکیج

توضیحات

تمامی دوره ها غیر حضوری می باشند و به صورت اتومات بلافاصله بعد از پرداخت، ویدئو ها برای شما فعال می شوند.

اگه به این باور رسیدی که باید استارتاپ بزنی، به تو تبریک می گم، این صفحه همون صفحه ای هست که دنیای تو رو تغییر میده. در این پکیج آموزشی که از سرفصل ها  و مطالبی که در دره سیلیکون آمریکا (جایی که استارتاپ های بزرگ دنیا مثل گوگل از اونجا منشا گرفتن) تدریس می شن، نشات گرفته و تجاب دکتر یوسفیان (بنیانگذار 8 استارتاپ موفق) در اون تلفیق شده از مرحله ایده پردازی، تا روش اجرا و بازاریابی استارتاپ آموزش داده می شه.

 • اگر ایده داری یا نداری و میخوای استارتاپ بزنی
 • اگر کسب و کار سنتی داری و میخوای به آنلاین تبدیل کنی

با دیدن این پکیج وارد دنیای مجازی میشی. تو پس از دیدن این پکیج بدون نیاز به سرمایه میتونی خودت برای خودت سایت بزنی، خودت محتوا تولید کنی و خودت بازاریابی کنی تا به درآمد برسی.

برای دریافت مشاوره در پایین ترین قسمت سایت، درخواست مشاوره خود را ثبت کنید یا در ساعت اداری با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن در ساعت اداری                    02152889888

خانم ابراهیمی تلگرام یا واتساپ     09195920590 

 یا عدد 3 را به    شماره 09195920590 پیامک نمایید

 

با تضمین 100 درصد برگشت وجه

در صورتی که دوره را مشاهده نمودید و از آن به هر دلیلی راضی نبودید، کافی است به ما  اطلاع دهید تا کل پرداختی های شما را برگردانیم.

 

پکیج ثروتمندان اینترنتی شامل دوره های زیر می باشد:

 • فروشنده حرفه ایی شوید

در این دوره می آموزید که چگونه با اساس شخصیت های مختلف مشتریها رفتار شما باید تغییر کند و چه رفتاری را با کدام شخصیت باید انجام دهید. در انتهاب این دوره یک تغییر بنیادین در رفتار فروش شما اینجا می شود.

 • اصول متقاعد سازی در مذاکره

هر فروش ناموفقی از یک سو تفاهم میاید، در این دوره شما یاد میگیرید که چطور دستخوش سو تفاهم نشوید، این دوره نه تنها در فروش، استخدام، مدیریت سرمایه های انسانی تحول آفرین است بلکه در تمامی مراحل زندگی شما نیز تاثیر گذار است.

 • ایده پردازی و اعتبار سنجی ایده های استارتاپی

در این دوره ایده های کسب درامد و از آن مهمتر روش های ایده پردازی به صورت عملی آموزش داده می شود تا خودتان بتوانید ایده پردازی کنید و پس از آن اعتبار سنجی ایده ها آموزش داده می شود که ایا باید این ایده را شروع کنید با خیر.

 • استارتاپ و استارتاپ ناب

تمامی مفاهیم استارتاپ گفته می شود و اینکه چطور یک ایده را تبدیل به استارتاپ ناب کنیم تا ریسک شست را خیلی کم کنیم.

 • تیم سازی در استارتاپ

تیم سازی چه برای شرکا و چه برای استخدام خیلی مهم است. شما پس از این دوره شراکت و استخدام را به صورت حرفه ایی بر اساس علم شخصیت شناسی انجام خواهد داد.

 • بوم ناب  و مدل درآمدی در استارتاپ

هر ایده ایی قبل از اینکه اجرا شود باید بوم ناب برایش پر شود. صفر تا صد نحوه تکمیل بوم ناب به همراه چندین مثال واقعی گفته می شود تا پس از این دوره بتوانید بوم ناب را برای ایده خودتان تکمیل نمایید

 • تامین سرمایه در استارتاپ

مراحل اخذ جذب سرمایه بر روی ایده و یا کسب و کار به صورت کامل در اکوسیستم استارتاپی گفته شده است.

 • نیاز های حقوقی استارتاپ

مگر می شود بدون اصول حقوقی یک کسب و کار بزنید، تماسم مسائل حقوقی از ثبت شرکت تا قرارداد شراکت و کارکزینی و مالیت و بیمه در این دوره گفته شده است.

 • آموزش خصوصیت کارآفرینی

این دوره اکیدا برای شما که میخواهید روحیه کارآفرینی خود را حفظ کنید و تا موفقیت استوار بمانید، شدیدا توصیه می شود. این دوره صرفا تجارب دکتر یوسفیان از 10 سال سابقه کارآفرینی می باشد.

 • تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

حالا نوبت جذب مشتری هست. با تمامی اصول تولید محتوا آشنا می شوید تا بتوانید برای سایت خود محتوا تولید کنید و بازاریابی محتوایی را شروع کنید تا جذب مشتری شروع شود.

 • صفر تا صد سئو

محتوا چگونه باید به صفحه اول گوگل بیاید؟ از سئو آف پیج تا سئو آن پیج به صورت کامل گفته شده است تا بتوانید با بهینه سازی سایت و محتوا با کلمات کلیدی مد نظر خودتان به صفحه اول گوگل بیایید

 • اینستاگرام پولساز

اگر فکر میکنید نمیتوانید منتظر مشتری بمانید، حتما از اینستاگرام برای دسترسی به مشتری ها استفاده کنید، در این دوره به صورت کامل نحوه تولید محتوا به همراه ایده پردازی هزاران عنوان محتوای ناب (اختصاصی کسب و کار شما) به همراه اصول تبلیغ نویسی و مارکتینگ در اینستاگرام به صورت کامل تدریس می شود.

 • دوره آموزش طراحی سایت برای همگان

در انتهای این دوره به صورت تضمینی میتوانید سایت بزنید (اگر میتوانید یک نرم افزار در کامپیوتر خودتان نصب کنید، به صورت تضمینی بعد از مشاهده این دوره میتوانید برای خودتان سایت بزنید).

 

تمامی دوره ها غیر حضوری می باشند و به صورت اتومات بلافاصله بعد از پرداخت، ویدئو ها برای شما فعال می شوند.

 

جهت ثبت نام در دوره کلیک نمایید

سفارش آنلاین پکیج

نظر خود را بنویسید

ارسال نظر

محمد مهردادی

محمد مهردادی | 9/18/2019 7:52:09 PM

فوق العاده فوق العاده فوق العاده ... هرچی بگم کم گفتم ... اینکه دیدم و نگاهم به زندگی و آینده کاملا تغییر کرده ممنونم از همتون . عالی هستید .

کریم عابدی

کریم عابدی | 8/25/2019 2:07:36 PM

بسیار عالی و کاربردی