مشاوره رایگان

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

| از 0 نظر

 در ادامه برای شما عزیزان به بررسی تمامی نکات لازم و ضروری در ارتباط با مشاغل پردرآمد بدون سرمایه پرداخته ایم. فهرستی از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه، مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در منزل، شغل های پردرآمد جذب توریست و لیستی از شغل هایی که می توان بدون سرمایه راه اندازی کرد را آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در ایران کدامند؟

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه ی متعدد و زیادی در ایران وجود دارند که هر فرد می تواند متناسب با مهارت و تخصصی که دارد، یکی از آن ها را انتخاب کند. قصد افزایش درآمد خود را دارید؟  یا برای انتخاب و راه اندازی یک شغل نمی توانید تصمیم بگیرید، قصد تغییر شغل خود را دارید یا از کارمندی خسته شده اید؟  به دنبال یک شغل مستقل برای خود هستید؟ با ما همراه باشید تا در مورد این موارد صحبت کنیم. مشاغل پردرآمد زیادی وجود دارند، ولی هیچ کدام از آن ها در ابتدای کار پردرآمد نیستند و مستلزم طی کردن مسیرهای خاص خود می باشند. به این صورت که، دندانپزشک باید چندین سال درس بخواند تا بعد از کسب تجارب کافی و مدرک لازم به درآمد برسد. شغل های شناخته شده ی پردرآمد زیادی در کشور ایران وجود دارند، مانند: پزشکی، وکالت و ...

در کنار مشاغل شناخته شده، برخی کسب و کارهای نوظهور هم هستند که به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی در بستر اینترنت ایجاد شده اند. شغل های پردرآمد در ایران به شرح زیر هستند:

 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی: در حال حاضر، شغل های اینترنتی در ایران مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یکی از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه می باشد.
 • برنامه نویسی و توسعه وب سایت: حرفه ای شدن در بازار برنامه نویسی، بستگی به مهارت دارد، اگر اسم و رسم خوبی در این حوزه برای خود کسب کنید، می توانید در مدت زمان کمی کلی سفارش برای خود بگیرید. برنامه نویسی زیر مجموعه های متعدد و متنوعی دارد که می توانید با توجه به استعدادهای خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.
 • متخصص دیجیتال مارکتینگ: درآمد این شغل بسیار زیاد است. با داشتن مهارت و اطلاعات لازم در این زمینه می توانید تخصص کافی را برای این شغل به دست بیاورید. متخصص دیجیتال مارکتینگ، وظیفه ی بازاریابی یک سازمان را به صورت آنلاین دارد.

 مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در منزل

امروزه مشاغل خانگی به دلیل ویژگی هایی که دارند، طرفداران زیادی  را برای خود پیدا کرده اند. بیشتر مردم، کار در محیط آرام منزل را به کار کردن در بیرون از خانه ترجیح می دهند. انواع مشاغل پردرآمد بدون سرمایه ی متعدد و زیادی در منزل وجود دارند. کسب و کارهای خانگی فارغ از جنسیت، سن و مدرک تحصیلی هستند. برای همین خاطر علاوه بر خانم های خانه دار، دانشجویان و حتی نوجوانان هم می توانند در حوزه ی مشاغل خانگی به درآمد برسند. مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در منزل به شرح زیر هستند:

 • پرورش قارچ در منزل: پرورش قارچ یکی از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه است که با کسب دانش و اطلاعات کافی از منابع اینترنتی، می توانید این کار را به یکی از شغل های خانگی پردرآمد تبدیل کنید.
 • فروش وسایل دست ساز در خانه: ساخت وسایل دست ساز یکی دیگر از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در منزل می باشد. سازه های دست ساز در کل دنیا از ارزش بسیار بالایی برخوردار هستند. مردم زیادی هستند که حاضرند در ازای خرید آن ها، مبالغ بالایی را پرداخت کنند. تهیه و ساخت وسایل دست ساز، شامل: سوزن دوزی، دستباف ها، بافتنی و شمع سازی و انواع لوازم تزئینی مانند: منبت کاری، مجسمه سازی و ...می باشند. با ایده های نوآورانه می توانید مخاطبین زیادی را جذب  کنید.
 • بلاگری در منزل: بلاگری یکی از مشاغل نوظهور و پردرآمد در ایران است. همه ی مردم می توانند در هر رده ی سنی با مهارت هایی که دارند، بلاگری را شروع کرده و درآمد بالایی از آن داشته باشند. برای شروع به این کار، باید اطلاعات مورد نیاز را در این حوزه فرا بگیرید تا با رعایت تمامی استراتژی های موجود در این کار، بین مردم دیده شوید.
 • کترینگ مواد غذایی: کترینگ مواد غذایی که شامل پخت انواع غذاهای خانگی و شیرینی و کیک و دسرهای گوناگون می باشد، امروزه به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است. همین طور می توانید با ارائه ی آموزش های آشپزی در شبکه های اجتماعی به درآمد برسید.

 مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه  


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای بانوان

در این قسمت از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه، به بررسی مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای بانوان می پردازیم. امروزه شرایط اقتصادی متاسفانه به گونه ای شده است که، خانم ها هم در کنار آقایان  برای ایجاد رفاه زندگی، مجبور به کار کردن هستند. انواع مشاغل پردرآمد بدون سرمایه و یا با سرمایه ی کم برای خانم ها وجود دارند که به دو دسته ی کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهای مرتبط با دنیای واقعی تقسیم می شوند. مشاغل پردرآمد بدون سرمایه ی اینترنتی برای بانوان به شرح زیر هستند:

 • ایجاد کتاب های الکترونیکی: امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری زیادی که دارند، فرصت کافی برای مطالعه ی کتاب ندارند. این افراد بیشتر ترجیح می دهند که در مسیر برگشت از سر کار، از طریق کتاب های صوتی و یا الکترونیکی، اقدام به مطالعه ی کتاب نمایند.
 • آموزش: یکی از مشاغل با کلاس و بدون سرمایه در بستر اینترنت برای خانم ها، آموزش و مربی گری می باشد. برای این کار خانم ها با توجه به مهارت و تخصصی که دارند، می تواند در خانه اقدام به برگزاری کلاس های  و دوره های آنلاین نمایند.
 • ساخت تبلیغات: بانوان می توانند بدون سرمایه و با استفاده از دانش و مهارت های خود در این زمینه اقدام به طراحی و تولید تبلیغات خدمات و کالاهای مختلف نمایند. کار ساخت تبلیغات نیاز به خلاقیت و نوآوری می باشد.
 • تولید محتوا: یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه ی کم برای بانوان، تولید محتواهای ویدیویی و یا متنی است. تولید محتوا با توجه به توانایی ها و تخصص افراد، در زمینه های مختلفی مانند: نوشتن مقاله و یا رپرتاژ خبری و ... قابل انجام می باشند.

کسب و کارهای مرتبط با دنیای واقعی برای بانوان، بدون سرمایه به شرح زیر هستند:

 • مراقبت از سالمندان و یا کودکان: خدمات پرستاری به منظور نگهداری و مراقبت از سالمندان و یا کودکان یکی دیگر از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه برای بانوان است. برای این کار بانوان با در دست داشتن گواهی عدم سوء پیشینه می توانند اعتماد والدین را به خود جلب کرده و به درآمد های زیادی برسند.
 • کارهای هنری: در صورتی که بانوان از ذوق و سلیقه ی هنری بالایی برخوردار باشند، می توانند در زمینه ی کارهای هنری به درآمد های بالایی برسند. بانوان در صورتی که مهارت های لازم را در مجسمه سازی، شمع سازی ،هنرهای طراحی چهره، تابلوهای رنگ روغن و ... داشته باشند، می توانند یک شغل پردرآمد با سرمایه کم برای خود دست و پا کنند.

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

شغل پردرآمد جذب توریست بدون سرمایه در روستاها

یکی از اصول اولیه ی گردشگری روستایی و ایجاد شغل با سرمایه کم، بسترسازی در زمینه ی جذب و تشویق توریست ها برای سفر به این مناطق می باشد. همین اصل موجب بروز مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در روستاها می شود. افرادی که این کسب و کار را انتخاب می کنند باید مهارت ها و اطلاعات کافی و  لازم را در مورد گردشگری داشته باشند. احترام به مناطق بومی و طبیعی و از همه مهم تر داشتن اطلاعات لازم در مورد آداب و رسوم روستا نشین ها و ... از وظایف افرادی است که این شغل را انتخاب می کنند. برای جذب توریست ها به روستاهای بکر، می توان با معرفی مناطق بکر روستایی  و گرفتن تصاویر و ویدیوهایی از لوکیشن های مربوط به مناطق بکر روستایی  و اشتراک گذاری آن ها از طریق رسانه ها و شبکه های مجازی، موجب جذب گردشگران به این مناطق شد.

از دیگر مواردی که در جذب توریست بسیار تاثیرگذار است، در نظر گرفتن بسته های مسافرتی می باشد که شامل مواد غذایی محلی و یا صنایع دستی هستند. همین طور برای جذب توریست و گردشگر به روستاها می توان از طریق معرفی مناطقی که دارای چشمه های آبگرم هستند، به عنوان توریسم درمانی اقدام کرد. این موضوع در ارتباط با این شغل نباید فراموش شود که حتما باید بستر مناسب برای ورود گردشگر و توریست ها به روستاها را، از قبل آماده کرد.

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

لیست شغل هایی که بدون سرمایه راه اندازی می شوند

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه متعددی وجود دارند. در این بخش برای شما عزیزان لیستی از شغل هایی که بدون سرمایه می توان راه اندازی کرد و به درآمد بالایی رسید، را آماده کردیم. با ما همراه باشید تا چند نمونه از مشاغل مهم پر درآمد که نیازی به سرمایه ندارند را، معرفی کنیم:

 • فریلنسینگ: فریلنسینگ و فریلنسر ها دو اصطلاح جدید کسب و کار به صورت دورکاری می باشند. فریلنسر به افرادی گفته می شود که برای خود به شکل پروژه ای کار می کنند. این افراد نیاز به حضور در مکانی را نداشته و می توانند از خانه به صورت آنلاین مشغول باشند. میزان درآمد فریلنسرها به میزان انجام کار آن ها بستگی دارد.
 • سرویس های خانگی: در صورتی که سر شاخه ای از مشاغل اینترنتی ندارید، می توانید یکی از شاخه های سرویس های خانگی، مانند: آشپزی، قالی بافی، خیاطی و آرایشگری و ... را انتخاب کنید و بدون صرف هزینه و سرمایه ای و تنها با استفاده از مهارت و تجربه ی خود، به درآمد بالایی برسید.
 • تعمیرات و یا خدمات مبتنی بر مهارت: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه، ارائه ی خدمات کارهای فنی است. اگر در این زمینه مهارت و زمینه دارید، می توانید به راحتی برای خود کسب درآمد کنید. برای این کار نیاز به سرعت عمل لازم و مهارت فنی می باشد.
 • فروش مجدد: در صورتی که از مهارت و استعداد کافی برای فروشندگی برخوردار هستید، می توانید با فروش محصولات سایر شرکت ها، از آن ها در قبال فروش خود پورسانت دریافت کنید.
 • کارآفرینی های کوچک: راه اندازی استارتاپ با سرمایه گذاری اندک، یکی دیگر از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه است. این کار مبتنی بر توانمندی ها و مهارت و دانش افراد می باشد. فردی که این تخصص ها را در خود داشته باشد، می تواند با راه اندازی کانال های ارتباطی از قبیل شبکه های اجتماعی و یا سایت و اپلیکیشن ها، اقدام به فروش محصولات و یا عرضه ی خدمات خود نماید و به درآمد بالایی برسد.

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه

جمع بندی

مشاغل پردرآمد بدون سرمایه ی زیادی برای همه ی افراد وجود دارند. هر فرد می تواند با توجه به استعداد و مهارتی که دارد، یکی از ایده های کسب و کار بدون سرمایه را انتخاب کرده و با تحقیق بر روی آن، اقدام به راه اندازی کسب و کار مستقل خود نماید. شاید در همان مرحله ی اول، کسب و کار شما درآمد آن چنانی نداشته باشد، ولی به مرور زمان و با تلاش و پشتکار شما، مطمئنا به درآمد بالایی خواهید رسید.


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر