مشاوره رایگان

کار تولیدی پردرآمد

| از 0 نظر

در این محتوا برای شما عزیزان به بررسی اجمالی کار تولیدی پردرآمد پرداخته ایم. به این صورت که، بهترین کارهای تولیدی پردرآمد، کار تولیدی پردرآمد در خانه با سرمایه ی کم، کارهای پردرآمد با صنایع تبدیلی و بهترین ایده های کار تولیدی پردرآمد  در روستا را مورد بررسی قرار داده ایم. اگر می خواهید کار تولیدی پردرآمد شروع کنید و از اطلاعات و دانش بالایی در این حوزه برخوردار نیستید، حتما تا انتهای محتوا همراه ما باشید.


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


 بهترین کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد یکی از مواردی است که افراد کارآفرینان به امید آن شروع به راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود می کنند. چون کار تولیدی پردرآمد می تواند به کارآفرینان کمک کند تا از طریق آن بتوانند به درآمد های زیادی دست پیدا کرده و موجب افزایش سرمایه ی خود شوند. البته در همین راستا ذکر این موضوع از قاعده مستثنی نمی باشد که، کارآفرینان برای دست یابی به ثروت و درآمد زیاد باید اقدام به  انتخاب بهترین کار تولیدی پردرآمد نمایند. در ادامه چند نمونه از کارهای تولیدی پردرآمد را معرفی کرده ایم که به شرح زیر هستند:

 • تهیه ی غذاهای محلی: راه اندازی یک رستوران کوچک برای تهیه ی غذاهای محلی یک کار تولیدی پردرآمد می باشد. با توجه به تحقیقات انجام شده، رستوران هایی در سطح شهرها وجود دارند که با صرف هزینه های خیلی کم در مقایسه با رستوران های شیک و بزرگ، در طول روز درآمد چهار تا پنج برابری همان رستوران های شیک را دارند. با کمی رنگ و لعاب دادن به ظرف و ظروف و  طراحی داخلی فضا به سمت جغرافیای محلی بودن می توانید یک کسب و کار تولیدی پردرآمد برای خود راه اندازی نمایید.
 • تهیه ی لباس مجلسی کودک: تهیه ی لباس کودک یک کار تولیدی پردرآمد می باشد. تولید لباس های مجلسی کودک در حال حاضر یکی از پولسازترین ایده های کار تولیدی می باشد. با طراحی و تولید لباس مجلسی کودک، متناسب با سلیقه ی خانواده های ایرانی، می توانید به یک برند مشهور نه تنها در ایران، بلکه در کشورهای همسایه تبدیل شوید.
 • تولید اکسسوری های مدرن: تولید اکسسوری های مدرن یک کار تولیدی پردرآمد به شمار می آید. از جمله اکسسوری های مدرن می توان به پیکسل، دستبند های دست ساز، ساعت های جذاب، انواع پابندها و ... اشاره کرد. برای موفق شدن در این کار تولیدی نیاز به خرج دادن کمی ابتکار و داشتن خلاقیت بالا است.
 • چیپس میوه: یکی دیگر از کارهای تولیدی پردرآمد می توان به تولید چیپس میوه اشاره کرد. امروزه استفاده از چیپس میوه در میان مردم بسیار رواج پیدا کرده است. به دلیل خواص بی نظیر و فواید زیادی که چیپس میوه دارد، والدین سعی می کنند به جای چیپس های صنعتی از این چیپس ها در برنامه ی غذایی فرزندان خود استفاده کنند. استقبال بی نظیر مردم از این کار تولیدی موجب شده است که تهیه ی چیپس میوه به یکی از مشاغل پردرآمد تبدیل شود.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد با سرمایه کم

کار تولیدی پردرآمد موجب می شود که همه ی مردم با استفاده از مهارت هایی که دارند، به درآمد زیادی دست پیدا کنند. یکی از اصلی ترین دغدغه های جوانان ما پیدا کردن یک کار تولیدی پردرآمد با سرمایه ی کم می باشد. چند نمونه کار تولیدی پردرآمد با سرمایه کم را برای شما عزیزان تهیه کرده ایم که به شرح زیر هستند:

 • تولید لوازم التحریر: تولید لوازم التحریر یک کار تولیدی پردرآمد به حساب می آید. با در نظر گرفتن این موضوع که تمامی دانش آموزان نیاز به لوازم التحریر دارند، تولید لوازم التحریر می تواند به یک کار تولیدی پردرآمد تبدیل شود. با راه اندازی کارگاه کوچکی برای تولید لوازم التحریر با سرمایه ی کم می توانید به مرور زمان آن را گسترش دهید.
 • تولید اسباب بازی: به دلیل این که یکی از اصلی ترین نیازهای کودکان برای گذراندن اوقات فراغت خود بازی با اسباب بازی های آموزشی و تفریحی است. با راه اندازی یک کارگاه تولیدی کوچک با سرمایه ی کم می تواند اقدام به تولید انواع اسباب بازی های بچه گانه نمود. امروزه از عروسک های دست ساز پارچه ای و یا عروسک های کاموایی استقبال زیادی شده است. در صورت داشتن مهارت های لازم در این راستا می توانید به درآمد خیلی زیادی دست پیدا کنید.
 • تولید وسایل کادویی: تولید وسایل کادویی می تواند یکی از ایده های کار تولیدی پردرآمد به حساب بیاید. این ایده از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد که افراد می توانند با استفاده از این کار تولیدی اقدام به فروش هنرهای خود نمایند. به این صورت که تولید محصولات خلاقانه به عنوان هدیه های دست ساز می توان کار تولیدی تهیه ی لوازم کادویی و هدیه را راه اندازی نمود. از جمله ایده های تولید وسایل کادویی و هدیه می توان به ساخت انواع جعبه های هدیه، تولید کیف های چرم دست ساز، شمع سازی و ... اشاره کرد.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


 کار تولیدی پردرآمد در خانه

در این بخش از محتوای کار تولیدی پردرآمد، به بررسی انجام این کار در خانه می پردازیم. افرادی که از استعداد و مهارت خاصی برخوردار هستند می توانند با کار تولیدی در خانه به بهترین دستاوردها برسند. به این صورت که با استفاده از منابعی که در اختیار دارند می توانند با کارهای تولیدی سودآور به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنند. تولیدات خانگی یکی از بهترین روش های اشتغال زایی و کسب درآمد برای بانوان می باشند. از جمله بهترین کار تولیدی پردرآمد در خانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید شمع: شمع سازی یک کار تولیدی پردرآمد در خانه می باشد. با کسب مهارت کافی و گذراندن دوره های آموزشی می توانید به راحتی به درآمد های بالا در خانه دست پیدا کنید. همین طور به مرور زمان می توانید کارهای خود را گسترش دهید. برای شروع به تولید شمع در خانه نیازی به تجهیزات خاصی نبوده و با استفاده از یک قاشق و قابلمه ی به درد نخور به همراه پارافین و فتیله می توانید شروع به این کار نمایید.
 • تولید پکیج های آموزشی: یکی دیگر از ایده های مناسب برای کار تولیدی پردرآمد، تولید پکیج های آموزشی می باشد. با این کار تولیدی می توانید در منزل به درآمد های بسیار زیادی دست پیدا کنید. این کار محدودیت سنی ندارد، تنها راه موفقیت در این مسیر، داشتن علاقه به تدریس و اطلاعات و دانشی برای آموزش می باشد. پکیج های آموزشی می توانند در حوزه های تحصیلی، انواع رشته های درسی، آموزش موسیقی، آموزش آشپزی و شیرینی پزی، آموزش تولید قارچ، آموزش رقص و ... باشند. با تهیه و تولید پکیج های آموزشی و نشر دانش و مهارت خود می توانید به کسب درآمد از خانه برسید.
 • تولید صابون های ارگانیک و خانگی: تولید صابون های ارگانیک یکی دیگر از کارهای تولیدی پردرآمد در خانه می باشد. تولید صابون های خانگی و ارگانیک از حاشیه های سود زیادی برخوردار می باشد. صابون های خانگی در مقایسه با صابون های صنعتی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته شده اند. از آن جایی که صابون های صنعتی ممکن است در برخی پوست ها ایجاد حساسیت نماید و سازش نداشته باشد، افراد استفاده از صابون های خانگی را به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی بیشتر ترجیح می دهند.
 • تولید محصولات ارگانیک: یکی از ایده های کار تولیدی پردرآمد، تولید محصولات ارگانیک می باشد. با تولید محصولاتی از قبیل شیره ی انگور، رب، ترشی، مربا، لواشک، عرقیات گیاهی و ... می توان در خانه به درآمد بالایی دست پیدا کرد. تمامی محصولات خانگی به دلیل ارگانیک و اصل بودن از قیمت بالایی برخوردار هستند. با راه اندازی یک کار تولیدی و ارگانیک و فروش محصولات خود به دوستان و آشنایان می توانید به درآمد بالایی برسید.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد

بهترین ایده های کار تولیدی پردرآمد در روستا

ایده های بسیار زیاد و متنوعی برای کار تولیدی پردرآمد در روستا وجود دارند. به دلیل پایین بودن هزینه های نیروی کار و وجود بستری مناسب در روستاها، می توان کارهای تولیدی بزرگ و کوچکی را راه اندازی کرد. در ادامه به بررسی تعدادی از ایده های کاربردی و مناسب برای کار تولیدی پردرآمد در روستا ها می پردازیم که به شرح زیر هستند:

 • پرورش گل و گیاه خانگی: در حال حاضر به دلیل افزایش استفاده از گل و گیاهان خانگی، پرورش گل در روستاها به یک کار تولیدی پردرآمد تبدیل شده است. برای این کار نیاز به فضایی مناسب برای راه اندازی گلخانه در روستا می باشد. بعد از راه اندازی گلخانه می توانید به پرورش انواع مختلف گل و گیاهان زینتی بپردازید.
 • پرورش قارچ: امروزه یکی از فعالیت ها و کارهای تولیدی پردرآمد در روستا، پرورش قارچ می باشد. با راه اندازی مزارع پرورش قارچ می توانید یک کار تولیدی پردرآمدی را شروع کرده و به درآمد زیادی دست پیدا کنید. به دلیل فواید بسیار زیادی که این ماده ی غذایی دارد، تقاضا برای مصرف آن بسیار بوده و قطعا با این کار تولیدی به درآمد بسیار زیادی دست پیدا خواهید یافت.
 • فرش بافی یا قالی بافی: یکی از مشاغل روستاییان در کنار کشاورزی و دامپروری از زمان های گذشته تا به امروز، فرش بافی و یا قالی بافی می باشد. روستاییان در فصل کشاورزی مشغول به کشاورزی می شوند و در زمستان، با فرش بافی امرار معاش می کنند. شما می توانید با راه اندازی کارگاه های تولیدی فرش بافی موجب اشتغال زایی تعداد زیادی از زنان و مردان روستایی شده و به درآمد زیادی از این روش دست پیدا کنید.
 • تولید انواع آرد: به دلیل وجود فضاهایی مناسب برای کاشت انواع محصولات از قبیل گندم، ذرت و جو در روستا می توانید با راه اندازی کارگاه مناسب برای آسیاب کردن این محصولات، اقدام به کسب درآمد نمایید. با کاشت محصولات مناسب برای تولید آرد و برداشت و آسیاب کردن آن ها می توانید به درآمد های زیادی از طریق فروش و ارسال آرد به بازارهای مختلف در سراسر کشور برسید.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد با صنایع تبدیلی

در این بخش از کار تولیدی پردرآمد به بررسی کارهای تولیدی پردرآمد با صنایع تبدیلی می پردازیم. با در نظر گرفتن این موضوع که دنیای کسب و کار هر روز در حال تغییر و تحول می باشد، روزانه کسب و کارهای جدیدی مطابق با نیازهای مردم معرفی می شوند. افرادی می توانند در این مسیر موفق شوند که اقدام به انتخاب کار تولیدی متناسب با نیاز جامعه نماید. در ادامه به بررسی چند ایده ی مناسب برای کار تولیدی پردرآمد با صنایع تبدیلی پرداخته ایم که به شرح زیر هستند:

 • روغن گیری: یکی از ایده های مناسب برای کار تولیدی پردرآمد با صنایع تبدیلی، روغن گیری است. امروزه بیشتر مردم استفاده از روغن های ارگانیک را که در جلوی چشمشان روغن گیری می شوند به روغن های صنعتی و تولیدی کارخانجات ترجیح می دهند. استفاده از روغن های کنجد، روغن آفتابگردان و روغن سیاه دانه بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است. با راه اندازی کار تولیدی روغن گیری، قطعا به درآمد بسیار زیادی خواهید رسید.
 • آبگیری: آبگیری یکی دیگر از ایده های مناسب برای شروع به کار تولیدی پردرآمد با صنایع تبدیلی است. امروزه افراد دیگر زمان کافی را برای آبگیری رب، آبلیمو، آبغوره و ... را به روش سنتی ندارند. به همین جهت این محصولات را به صورت آماده خریداری می کنند. با خرید یک دستگاه آبگیری می توانید یک کار تولیدی پردرآمد برای خود ایجاد کنید.
 • سبزی خردکنی: فروش سبزیجات بسته بندی شده و خرد شده یکی دیگر از ایده های شروع کار تولیدی پردرآمد می باشد. از آن جایی که امروزه خانم ها هم همراه با آقایان برای امرار معاش زندگی مشغول به کار هستند، فرصت کافی را برای انجام بسته بندی سبزیجات یا پاک کردن و خرد کردن آن ندارند. با راه اندازی یک فروشگاه می توانید با عرضه ی انواع سبزی های خرد شده ی آش و خورشت و ... به درآمد بسیار زیادی دست پیدا کنید.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد

جمع بندی

در این محتوا به بررسی تمامی نکات مورد نیاز برای شروع به کار تولیدی پردرآمد پرداختیم. انواع ایده های مناسب برای این کار را مورد بررسی قرار داده شد. با مطالعه این محتوا می توانید از ایده های ذکر شده الهام گرفته و اقدام به راه اندازی کار تولیدی پردرآمد برای خود نمایید. البته ایده های ذکر شده در این محتوا تنها چند نمونه از بهترین ایده ها می باشند و ایده های زیاد و متعددی برای راه اندازی یک کار تولیدی وجود دارند.

کار تولیدی پردرآمد

کار تولیدی پردرآمد


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


 

 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر