مشاوره رایگان

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

| از 0 نظر

یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین روش های کسب درآمد از طریق مشاغل پردرآمد با سرمایه کم است. افراد زیادی هستند که از طریق مشاغل پردرآمد با سرمایه کم مشغول به فعالیت هستند. تمامی افراد برای کسب درآمد و رفع نیازهای مالی روزمره ی خود نیاز به داشتن شغل هستند. از این رو عموم مشاغل با کار کردن برای شخصی تحت عنوان مافوق یا کارفرما تعریف می شود.


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


 در این میان افرادی هم هستند که ترجیح می دهند روش های متفاوتی برای کسب درآمد داشته باشند. این افراد کسب درآمد از طریق راه اندازی کسب و کاری مستقل را به کار کردن برای مافوق ترجیح می دهند. در مطالب پیش رو قصد داریم به معرفی انواع مشاغل پردرآمد با سرمایه کم بپردازیم. این مشاغل می توانند برای تمامی اشخاص با شرایط و ویژگی های مشخص منجر به کسب درآمد شوند.

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در ایران

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در دنیا

اولین گزینه ای که در زمان انتخاب شغل در ذهن همه شکل می گیرد، انتخاب شغل از میان مشاغل پردرآمد با سرمایه کم است. چون یکی از مهم ترین معیارها برای تمامی اشخاص در انتخاب شغل، میزان درآمد آن می باشد. مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در دنیا، کارهایی هستند که با حوزه ی سلامت، مهندسی، برنامه نویسی و کامپیوتر، حقوق و قضا و ... در ارتباط هستند.  از جمله مشاغل پردرآمد با سرمایه کم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جراح مغز و اعصاب: جراح مغز و اعصاب یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم است. میانگین درآمد سالانه برای یک جراح مغز و اعصاب در دنیا حدود 400 هزار دلار می باشد. این کار علاوه بر درآمد بالایی که دارد، بسیار حساس و پیچیده می باشد که نیاز به تخصص و تحصیلات آکادمیک دارد.  این کسب و کار روحیه ی خاص خودش را می طلبد و با استرس بسیار زیادی همراه است. چون یک متخصص مغز و اعصاب با حساس ترین بخش بدن کار می کند. از این  رو کوچکترین اشتباه آن می توان به بهای جاین یک انسان تمام شود.
 • برنامه نویسی: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، برنامه نویسی می باشد. همان گونه که می بینید در چندین سال گذشته وابستگی زیادی میان انسان ها و اپلیکیشن ها ایجاد شده است. پیش بینی می شود که در سال های آینده این میزان وابستگی خیلی بیشتر هم شود. به همین دلیل آینده فوق العاده درخشانی برای این کسب و کار در نظر گرفته شده است. برنامه نویسی نیازی به تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک نداشته و تمامی افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی در این حوزه شروع به فعالیت نمایند.
 • تحلیل گر مالی: تحلیل گر مالی یکی از مشاغل پردرآمد بدون سرمایه در جهان می باشد. کسانی که به این حوزه تسلط دارند، می توانند بازارهای مختلف را پیش بینی کرده و سرمایه های مالی را چندین برابر کنند. همین امر موجب می شود تا بیشتر سازمان ها و ارگان های مهم با درآمدهای بالایی این افراد را استخدام کنند.

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در روستاها

موقعیت های بسیار مناسبی برای مشاغل پردرآمد با سرمایه ی کم به دلیل وجود امکانات مختلف زندگی و رفاهی در روستا وجود دارند. همین امر موجب سهولت در اشتغال زایی در روستا ها می شود. راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم در روستاها  به دلیل پتانسیل بالایی که روستاها دارند، مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. از جمله مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در روستاها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرورش گل و گیاه خانگی: یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در روستاها، پرورش گل و گیاه خانگی است. امروزه به دلیل افزایش استفاده از گل و گیاهان آپارتمانی به خصوص در خانه های شهری، این کار توجیه اقتصادی بسیار بالایی پیدا کرده است. با داشتن یک فضای مناسب در روستا می توانید گلخانه ای را برای پرورش انواع گل و گیاهان خانگی راه اندازی کنید. سپس با فروش محصولات در شهر و یا از طریق فضای اینترنت می توانید به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.
 • پرورش ماهی: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، راه اندازی پرورش ماهی می باشد. به دلیل خواص بی نظیری که ماهی دارد، یکی از خوراک های مصرفی پرطرفدار در رژیم غذایی به شمار می آید. از این رو پرورش ماهی، بازار خوبی را در اختیار دارد. در صورتی که روستای مورد نظر شما دارای منابع آبی کافی باشد، امکان راه اندازی حوضچه های پرورش ماهی بسیار زیاد است. با پرورش ماهی و فروش آن می توان به درآمد قابل توجهی دست پیدا کرد.
 • تولید عرقیات گیاهی: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در روستا تولید عرقیات گیاهی می باشد. محصولات گیاهی ارگانیک طرفداران بسیار زیادی داشته و اگر از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار باشد، روز به روز به میزان طرفداران آن افزوده خواهد شد. از این رو به دلیل بستری مناسبی که در روستا وجود دارد، برخی از گیاهان دارویی به صورت خود رو رشد می کنند. به همین خاطر برای کسب درآمد از این روش کسب و کار نیازی به سرمایه ی آن چنانی نمی باشد.  

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

شرح مشاغل پردرآمد با سرمایه کم


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم متعدد و زیادی برای آقایان وجود دارند. با در نظر گرفتن این موضوع که بیشتر بار اقتصادی بر روی دوش آقایان می باشد، طبیعتا این قشر همواره به دنبال مشاغلی پردرآمد با سرمایه کم هستند تا بتوانند در آن کسب و کار مشغول به درآمد باشند. از جمله مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی وب سایت: یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، طراحی وب سایت می باشد. افرادی که دارای دانش و مهارت و از همه تر خلاقیت بالایی در این حوزه هستند، می توانند با طراحی و پیاده سازی وب سایت مشغول به کسب درآمد باشند. برای طراحی وب سایت نیاز به دانش برنامه نویسی و طراحی گرافیکی می باشد. با ادغام برنامه نویسی و طراحی گرافیکی می توان به بهترین شکل ممکن وب سایتی را طراحی و پیاده سازی نمود. برای شروع به این کار نیازی به تحصیلات آکادمیک نبوده و مهارت های مورد نیاز برای این شغل را می توان از طریق شرکت در دوره های آموزشی فرا گرفت.
 • تولید محتوا: تولید محتوا یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم می باشد. تولید محتوا به پروسه ی نگارش، ویرایش و گردآوری مطالب گفته می شود. تمامی مطالبی که در وب سایت ها، مقاله ها و صفحات شبکه های مجازی می بینید، به وسیله ی تولید کنندگان محتوا گردآوری و نگارش شده است. متخصصین تولید محتوا ارتباط زیادی را با متخصصین سئو و بازاریابی دیجیتالی دارند و می توانند به صورت یک تیم با آن ها همکاری کنند. افرادی که به نوشتن علاقه مند هستند می توانند با یادگیری مهارت های مورد نیاز، کار خود را در زمینه ی تولید محتوا شروع کنند.
 • کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، مشاغل حوزه ی ارز دیجیتال می باشند. آینده ی شغلی بسیار مناسبی برای این کسب و کارها پیش بینی شده است. با توجه به رشد ارزهای دیجیتال در حوزه های مختلف کمتر کسی امروزه می تواند اهمیت ارز دیجیتال را نادیده بگیرد. البته کسب درآمد از این حوزه به روش های مختلفی صورت می گیرد. تحلیل بازارهای ارز دیجیتال، تعمیر ماینر، خرید و فروش ارزهای دیجیتال، آموزش ترید ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری در حوزه ی ارزهای دیجیتال، نصب و راه اندازی ریگ ماینینگ و ... حوزه هایی هستند که می توان از طریق ارز دیجیتال به درآمد رسید.  

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

بررسی اجمالی مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها

موضوع بسیار مهمی که در انتخاب شغل از میان مشاغل پردرآمد با سرمایه کم وجود دارد، علاوه بر میزان درآمد، بازار کاری آن است. افرادی که در حال برنامه ریزی برای آینده ی شغلی خود هستند، باید علاوه بر درآمد به بازار کاری آن هم توجه داشته باشند. چون در برخی مواقع یک شغل با وجود این که درآمد بسیار خوبی دارد، ولی از بازار کار بسیار ضعیفی برخوردار است. همین امر شانس اشتغال در آن را بسیار پایین می آورد. از جمله مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای خانم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاور و کارشناس سئو: کارشناس و مشاور سئو یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم است. کار متخصصان و مشاوران سئو بهینه سازی وب سایت ها برای قرار گرفتن آن ها در رتبه های بالای نتایج گوگل است. زمانی یک سایت به درستی سئو شودف در گوگل رتبه ی خوبی دریافت می کند و افراد زیادی می توانند با کلیک بر روی آن از خدماتش استفاده کنند. همین موضوع موجب می شود تا متخصصان سئو جایگاه بسیار مهمی را در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای اینترنتی داشته باشند. اهمیت این کسب و کارها روز به روز بیشتر شده و به یکی از پردرآمد ترین مشاغل تبدیل می شوند.
 • ترجمه: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، ترجمه است. ترجمه امروزه به یکی از مشاغل پرطرفدار تبدیل شده است و توانسته است موقعیت شغلی بسیار مناسبی را برای افرادی که تسلط کافی در زبان انگلیسی و دیگر زبان ها را دارند، ایجاد کند. این کسب و کار درآمد بسیار زیادی را دارد.
 • کارهای هنری آشپزخانه ای: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، کارهای هنری آشپزخانه ای است. از جمله ی این کارها می توان به پخت مربا، تهیه پیازداغ، سیرداغ، پاک کردن سبزی، پخت انواع کیک و شیرینی ها، تهیه ی غذاهای خانگی و تهیه ی انواع ترشی و شور اشاره کرد. بانوانی که از استعداد بالایی در زمینه ی کارهای هنری برخوردار هستند، می توانند با انجام کارهای ذکر شده به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند.

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم در دنیا

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوانان

داشتن مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوان احساس آزادی داده و اعتماد به نفس آن ها را افزایش می دهد. مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوانان خیلی خیلی مهم است ، چون این مشاغل می توانند راهی برای رسیدن به شغل بهتر در آینده باشد. امروزه به دلیل پیشرفت در زمینه ی علم و تکنولوژی، مشاغل پردرآمد و زیادی برای نوجوانان ایجاد شده است که چند نمونه از آن ها به شرح زیر می باشند:

 • ادمین شبکه های مجازی: یکی از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوانان، ادمین شبکه های مجازی می باشد. امروزه فروشگاه های آنلاین زیادی هستند که برای مدیریت صفحات مجازی خود نیاز به ادمین دارند. نوجوانان با انجام این کار به صورت پاره وقت می توانند به درآمد برسند.
 • بلاگری: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوانان بلاگری می باشد. نوجوانان می توانند با انتخاب یکی از پلتفرم های پرمخاطب در ایران مانند اینستاگرام شروع به فعالیت نمایند. به این صورت که، با به اشتراک گذاشتن روزمرگی های خود می توانند تعداد مخاطبان خود را افزایش داده و با بالا رفتن میزان تعامل تبلیغات زیادی را قبول کنند.
 • افیلیت مارکتینگ: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم برای نوجوانان همکاری در فروش و یا افیلیت مارکتینگ می باشد. برای این کار نیاز به سرمایه ی اولیه بالایی نبوده و نوجوانان می توانند با شرکت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند، همکاری کنند. به این صورت که به ازای فروش برای آن ها، درصدی به عنوان حق کمیسیون پرداخت می شود. از این طریق نوجوانان می توانند به درآمد قابل قبولی دست پیدا کنند.
 • بازار فارکس: یکی دیگر از مشاغل پردرآمد با سرمایه کم، فعالیت در بازار فارکس می باشد. فارکس یک بازار مالی است که نوجوانان می توانند با باز کردن معامله ی خرید از بالا رفتن قیمت سود کسب کنند و در بازارهای نزولی هم با باز کردن معامله های فروش به سود برسند. در این بازار پلتفرم های واسطه ای وجود دارند که موجب ثبت معاملات می شوند. با کسب مهارت های مورد نیاز نوجوانان می توانند به صورت پاره وقت در این کسب و کار مشغول به کار باشند.

مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

بررسی مشاغل پردرآمد با سرمایه کم

جمع بندی

تا به این جای مطالب به بررسی مشاغل پردرآمد با سرمایه کم پرداختیم. به این صورت که مشاغل پردرآمد با سرمایه کم را در دنیا معرفی کردیم. سپس مشاغل پردرآمد با سرمایه کم را برای نوجوانان، بانوان و آقایان شرح دادیم. امیداوریم شما هم با مطالعه ی این مطالب به پاسخ تمامی سوالاتی که در ذهنتان ایجاد شده بودند، رسیده باشید.


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر