مشاوره رایگان

درآمد از طریق ارز دیجیتال

| از 0 نظر

امروزه اکثر مردم به دنبال روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال هستند. راه های متنوع و مختلفی برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال وجود دارد. بازار کریپتوکارنسی یکی از حوزه های کوچک و نوپا در دنیای بزرگ بازارهای مالی به شمار می رود. در این بازار مالی فرصت های کسب درآمد متنوع و جذابی برای مردم ایجاد شده است. این بازار نه تنها یکی از شاخه های کوچک دنیای بزرگ بازارهای مالی است، بلکه هنوز در ابتدای راه قرار دارد. از سر تا سر دنیا، چندین هزار پروژه ی مختلف، چند صد هزار توسعه دهنده و میلیون ها کاربر و سرمایه گذار مشغول به فعالیت در این حوزه هستند.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

درآمد از طریق ارز دیجیتال


  برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


درآمد از طریق ارز دیجیتال چیست؟

درآمد از طریق ارز دیجیتال به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. در حال حاضر ارزهای دیجیتال از لحاظ سرمایه گذاری تبدیل به یک موضوع بسیار مهمی شده است. به این صورت که روز به روز تعداد مباحث جدید و گفت و گو ها راجع به میلیونر شدن از طریق درآمد ارز دیجیتال در حال افزایش می باشد. در زندگی دیجیتالی کسب درآمد از طریق دیجیتال و امکان دسترسی به جهش های بزرگ قیمتی و سودهای 100 درصدی رویایی است که بیشتر کاربران دنیای کریپتوکارنسی آن را در ذهن خود پرورش می دهند. برای فعالان این حوزه، روش های مختلفی جهت کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال وجود دارد.  در چندین سال اخیر شاهد افزایش روز افزون گرایش کاربران ایرانی به سمت روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال هستیم. در دو سال اخیر دولت ها و شرکت های زیادی سعی در استفاده از ارزهای دیجیتال برای جبران ذخایر دلاری خودشان کرده اند.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال می باشد که مراحل خاص خودش را دارد. ترید یک واژه ی لاتین می باشد که در لغت به تجارت و یا خرید و فروش گفته می شود. افرادی که این کار را انجام می دهند و در این حوزه مشغول هستند، تریدر نام دارند. سوالی که ممکن است در این راستا در ذهن افراد کنجکاوی که مایل هستند وارد این حوزه شوند، میزان درآمد و مراحل پیمودن این راه برای کسب سود بیشتر است. در پاسخ به این سوال می توان گفت که خرید و فروش یا همان تریدینگ رمز ارز در انواع روش های مختلف صورت می گیرد. به این صورت که نوع ترید و خرید و فروش ممکن است نسبت به شرایط بازار و تصمیمات فرد متفاوت باشد. البته در همین راستا ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نمی باشد که سبک مناسب برای هر فرد جهت انجام ترید ارزهای دیجیتال متفاوت می باشد.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

نحوه ی کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال

کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال

امروزه برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال روش های مختلفی وجود دارند. به این صورت که اگر به چندین سال گذشته برگردیم، کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال محدود به چند روش معروف مانند استخراج، خرید و فروش، هولد کردن و معامله گری بود. البته این روش ها هنوز هم وجود دارند ولی شاخه های جدیدی با پیشرفت در زمینه ی علم و تکنولوژی در دنیای کریپتوکارنسی ایجاد شده است. از جمله روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استخراج رمز ارز: یکی از روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال، استخراج رمز ارز می باشد. در این روش به عنوان یکی از روش های قدیمی کسب درآمد در کریپتوکارنسی نیازی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نبوده و سود و پاداش ارز دیجیتال در قالب استخراج  در شبکه های مبتنی بر اثبات کار به دست می آید. در این روش کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال، ماینر ها با حل کردن معماهای پیچیده ی ریاضی توسط دستگاه های محاسباتی پیشرفته، اقدام به پردازش تراکنش های شبکه و تولید بلاک های جدید می کنند. توکن های جدیدی که استخراج می شوند، به عنوان پاداش در اختیار ماینرها قرار می گیرند.
 • خرید و هولد کردن: یکی دیگر از اولین و رایج ترین روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال خرید و هولد کردن برای بلند مدت است. بیشتر سرمایه گذارهای اصلی این بازار، برخی از ارزهای معروف را خریداری کرده و برای بلند مدت نگهداری می کنند. هدف از انجام این کار دریافت کوین هایی می باشد که در آینده ارزش بیشتری یافته و سود خوبی را نصیب دارندگان آن ها خواهند داد. مهم ترین عامل موفقیت پیش بینی درست از آینده ی قیمتی و شناخت اهمیت و هدف پروژه می باشد.
 • معامله گری یا تریدینگ: یکی دیگر از روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال، معامله گری یا تریدینگ می باشد. معامله گری و یا تریدینگ در بازارهای رمز ارز برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال جهت کسب سود از نوسان قیمت انجام می شود. البته در همین راستا ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نمی باشد که معامله گری یک دنیای گسترده و پرپیچ و خم و در عین حال جذاب و پولساز می باشد. تریدینگ تنها مختص ارزهای دیجیتال نبوده و در تمامی بازارهای مالی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • سپرده گذاری یا استکینگ: سپرده گذاری یا استکینگ یکی دیگر از روش های کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال می باشد. در این روش کاربرها می توانند با واریز و سپرده گذاری رمزارزهایی که شبکه ی آن ها بر اساس الگوریتم PoS کار می کنند، موجب افزایش امنیت شبکه شده و در ازای آن سود دریافت کنند. تایید تراکنش ها در این شبکه ها به وسیله ی نودهایی که ولیدیتور نام دارد، صورت می گیرد. هر ولیدیتور باید مقداری از ارز بومی آن شبکه را در آدرس مشخصی سپرده گذاری کرده باشد. هر اندازه مبلغ سپرده گذاری بیشتر باشد، میزان مشارکت در پردازش و حفظ امنیت در شبکه افزایش پیدا می کند و طبیعتا سود بیشتری حاصل می شود.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال

درآمد از طریق ارز دیجیتال نیاز به چقدر سرمایه دارد؟

در این بخش از محتوای درآمد از طریق ارز دیجیتال، به بررسی میزان سرمایه ی مورد نیاز برای شروع به این کار می پردازیم . در زمان تصمیم گیری در مورد میزان سرمایه ی بهینه برای ورود به بازارهای ارزهای دیجیتال چند فاکتور مهم وجود دارند که بهتر است در نظر گرفته شوند. چند نمونه از این عوامل و فاکتورهای مهم به شرح زیر هستند:

 • میزان تلرانس ریسک: یکی دیگر از عوامل مهم در رابطه با تصمیم گیری در مورد میزان سرمایه ی مورد نیاز برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال، میزان تلورانس ریسک می باشد. بازار کریپتوکارنسی در مقایسه با بازارهای دیگر نوسانات زیادی دارد.  به همین دلیل توصیه می شود قبل از ورود به بازار ارز دیجیتال و کریپتوکارنسی،  مبلغی را برای این سرمایه گذاری در نظر بگیرید که ریسک از دست دادن آن را قبول کرده باشید.  
 • میزان تلورانس سود: عامل دیگری که در تصمیم گیری میزان سرمایه ی بهینه برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال باید در نظر گرفت، میزان تلرانس سود می باشد.
 • زمان ورود: منظور از زمان ورود یعنی وقتی بازار کریپتوکارنسی داغ است و امکان رشد سرمایه وجود دارد، باید وارد این بازار شد. این فاکتور بسیار مهم است و ممکن است مسیر حضور شما در بازار و دیدگاهتان را تغییر دهد.
 • امکان تغییر تصمیم: یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری میزان سرمایه ی بهینه برای ورود به بازار رمز ارز، امکان تغییر تصمیم می باشد. به همین خاطر قبل از این که در مورد مبلغ سرمایه گذاری خود در بازار تصمیم بگیرید، جایی را برای تغییر میزان مبلغ در نظر بگیرید.
 • متنوع سازی پورتفوی: این عامل یکی از تکنیک هایی می باشد که هر سرمایه گذار با توجه به تجربه ای که دارد، از آن استفاده می کند تا نقش شانس را در نتیجه ی سرمایه گذاری کاهش دهد.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

روش های درآمد از طریق ارز دیجیتال


  برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


مهارت و دانش لازم برای درآمدزایی از طریق ارز دیجیتال

مهارت و دانش  مورد نیاز برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال را می توان از دو بعد مختلف در نظر گرفت. بعد اول حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای خرید ارزهای دیجیتال می باشد. میزان آن بستگی به صرافی که قصد خرید رمز ارز را از آن دارید، دارد. به این صورت که شما می توانید با کمترین سرمایه و فقط با چند صد هزار تومان، ارزهای دیجیتال بخرید. همین طور می توانید در صرافی های خارجی با 10 دلار و یا کمتر ارز دیجیتال تهیه کنید. در همین راستا، ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نمی باشد که توصیه نمی شود با این مقادیر شروع به کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال کرد. چون صرافی ها برای خرید و فروش و انتقال ارزهای دیجیتال، کارمزدهایی را در نظر می گیرند.

از این رو با شروع سرمایه ی کم، کارمزد هایی که برای خرید و فروش و انتقال رمز ارزها توسط صرافی ها  اخذ می شود، بعد از مدتی سرمایه را از بین می برد. به همین خاطر حداقل سرمایه ی مورد نیاز برای خرید ارزهای دیجیتال را باید در نظر بگیرید و سفارش های خریدتان را مطابق با آن انجام دهید. در این صورت سود احتمالی در برابر کارمزد معاملات به حاشیه نمی رود.

بعد دوم از مهارت و دانش مورد نیاز در خرید و فروش رمز ارزها، مستلزم کمی تامل می باشد. به این صورت که توصیه می شود تا برای شروع به کار کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال باید با سرمایه ای وارد بازار شوید تا در صورت از دست رفتنش هیچ مشکلی برای شما پیش نیاید. برای همین خاطر بهتر است با سرمایه ی مازادی که در اختیار دارید وارد بازار های مالی شوید. سپس بعد از کسب مهارت مورد نیاز، سرمایه ی اصلی خود را به صورت پلکانی و مرحله به مرحله وارد بازار کنید.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

بررسی کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال

آیا کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال با بازی ها اعتبار دارد؟

در این بخش از محتوای درآمد از طریق ارز دیجیتال، به بررسی این موضوع که آیا کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال با بازی ها اعتبار دارد، می پردازیم. بازی های آنلاین و درآمدزایی که مبتنی بر بلاک چین هستند، به بازیکنان این امکان را می دهند تا از طریق بازی، ارزهای دیجیتال را به عنوان پاداش دریافت کنند. بازی های مبتنی بر ارزهای دیجیتال در کل دنیا محبوبیت ویژه ای را پیدا کرده اند. به این صورت که برخی از آن ها توانسته اند تا خود را به عنوان منبع درآمدی پایدار اثبات کنند. از این رو بازی های درآمدزا بهترین فرصت هم برای توسعه دهندگان بازی ها و هم برای گیمر ها می باشد. چون این بازی ها امکان تعامل و کسب سود را برای هر دو گروه فراهم می کنند. شرکت های طراحی گیم ها، اقدام به طراحی برخی پلتفرم هایی می کنند تا بازیکنان بتوانند در کنار بازی، هم سطح بازی خود را توسعه داده و هم معامله کنند.

برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال با بازی تنها نیاز به یک کیف پول ارز دیجیتال می باشد. سپس با اتصال آن به بازی می توان به کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال پرداخت. البته این کیف پول باید با بلاک چینی سازگار باشد که بازی بر روی آن اجرا می شود. به صورت کلی بازی های درآمدزا از دو روش به گیمرها امکان می دهند تا کسب درآمد کنند:

 • کسب پاداش مالی درون بازی: بازی های بلاک چینی از روش پاداش درون بازی استفاده می کنند. از این رو به بازیکن های خود امکان کسب درآمد از فعالیت هایی که در آن مشارکت می کنند را می دهند.
 • معامله توکن های غیر مثلثی: خرید و فروش و معامله توکن های غیر مثلثی یکی دیگر از روش های کسب درآمد از بازی های بلاک چینی می باشد. اقلامی که در بازی های بلاک چینی وجود دارند، با به دست آوردن و یا فروختن آن ها می توان کسب درآمد کرد.

درآمد از طریق ارز دیجیتال

بررسی اجمالی درآمد از طریق ارز دیجیتال

جمع بندی:

در این محتوا به بررسی مطالبی در ارتباط با نحوه ی کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال پرداختیم. به این صورت که سرمایه مورد نیاز برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال را معرفی کردیم. مهارت ها و دانش های مورد نیاز را برای درآمدزایی از طریق ارز دیجیتال بررسی کردیم. در انتها هم بهترین پاسخ برای این سوال که آیا کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال با بازی ها اعتبار دارد را ارائه دادیم.

امروزه بازار کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال بسیار داغ شده است و افراد زیادی اقدام به کسب درآمد از این طریق می کنند. دنیای بزرگ کریپتوکارنسی شاخه ی کوچکی از یک دنیای بزرگ به نام بازارهای مالی می باشد. در حال حاضر عده ی زیادی در حال فعالیت و کسب سود از این بازارها هستند.  امیدواریم شما هم با مطالعه ی این مطالب تا به این جا، به پاسخ تمامی سوالاتی که در ذهنتان در ارتباط با درآمد از طریق ارز دیجیتال ایجاد شده بود، رسیده باشید.  


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر