مشاوره رایگان

کارهای کوچک اما پردرآمد

| از 0 نظر

کارهای کوچک اما پردرآمد موجب اشتغال زایی افراد زیادی شده است. برخی از افراد هستند که دارای روحیه ی زندگی کارمندی نیستند. از این رو، این افراد راه اندازی کسب و کار شخصی و مستقل را برای کسب درآمد انتخاب می کنند. کارهای کوچک اما پردرآمد بهترین گزینه برای کسب درآمد این افراد می باشد. چون این کارهای دنگ و فنگ های زیادی نداشته و در کنار آن از سود دهی بسیار بالایی هم برخوردار هستند.

کارهای کوچک اما پردرآمد

کارهای کوچک اما پردرآمد


    برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


کارهای کوچک اما پردرآمد در ایران

کارهای کوچک اما پردرآمد بهترین فرصت برای تمامی افرادی است که برای رفع نیازهای مالی روزمره ی خود نیاز به شغل هستند. اکثر کسب و کارها با کار کردن برای شخصی تحت عنوان کارفرما و عناوینی این چنینی تعریف می شود. در این میان افرادی هم هستند که ترجیح می دهند شیوه های مختلفی را برای کسب سود داشته باشند. چون داشتن کسب و کارهای شخصی برای این افراد ارزش بیشتری دارد. در ادامه لیستی از بهترین کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد در ایران را معرفی کرده ایم که به شرح زیر هستند:

 • سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال: یکی از کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد در ایران، سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال می باشد. فعالان این حوزه می توانند از روش های مختلفی مانند معامله گری، هودل کردن، انجام بازی و ... به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. پلتفرم های زیادی برای کسب درآمد از این روش وجود دارند. افرادی که قصد ورود به این کار را دارند، بایستی در دوره های آموزشی مورد نیاز شرکت کرده و بعد از کسب مهارت مورد نیاز سرمایه ی خود را وارد بازارهای مالی نمایند. در غیر این صورت ممکن است سرمایه ی خود را از دست دهند.
 • دستگاه جوراب بافی: یکی دیگر از روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، دستگاه جوراب بافی می باشد. جوراب یکی از لوازم مورد نیاز و کاربردی می باشد که همه ی مردم به کرات اقدام به خرید آن می کنند. همین نیاز روزانه به جوراب و تنوع سلیقه ها موجب شده است تا درآمد بافت جوراب با استفاده از دستگاه جوراب بافی بسیار بالا باشد. افرادی که قصد کسب درآمد از این روش را دارند، می توانند در فضای حدود 6 متر مشغول به انجام این کار باشند.
 • چاپ تصاویر: در چندین سال اخیر، شاهد چاپ تصاویر بر روی ماگ، تیشرت، کوسن و ... هستیم. همین موضوع موجب شده است که چاپ تصاویر به یک کار کوچک اما پردرآمد تبدیل شود. کیفیت کار و خوش قول بودن موجب می شود که در این بازار از رقبا پیشی گرفته و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

کارهای کوچک اما پردرآمد

بررسی کارهای کوچک اما پردرآمد

کارهای کوچک اما پردرآمد برای زنان

کارهای کوچک اما پردرآمد برای زنان موجب استقلال مالی بانوان شده است. امروزه بانوان هم پا به پای مردان برای امرار معاش و داشتن یک زندگی با کیفیت، تلاش می کنند. کارهای کوچک اما پردرآمد می تواند بهترین گزینه برای کسب درآمد بیشتر بانوان باشد. از جمله کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد برای زنان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ناخن کاری: یکی از روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، ناخن کاری می باشد. امروزه از آن جایی که بیشتر بانوان به زیبایی خود و دستان خود اهمیت زیادی قائل هستند، هر چند هفته یکبار برای ترمیم ناخن های خود هزینه های زیادی می کنند. با گذراندن دوره های آموزشی کاشت ناخن و کسب مهارت مورد نیاز می توانید به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.
 • تهیه ی دسر ها و فینگر فودهای خانگی: یکی دیگر از فرصت های شغلی مناسب برای بانوان، تهیه ی انواع دسر ها و فینگر فودهای خانگی می باشد. امروزه در بیشتر مجالس و مهمانی ها، سینی های مزه و فینگر فودهای متنوع و زیادی را مشاهده می کنید. بانوانی که از استعداد آشپزی بالایی برخوردار هستند، می توانند با تهیه ی این سینی ها و دسرها به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. تنها راه موفقیت و جذب مشتری زیاد در این کار کوچک اما پردرآمد، استفاده از مواد اولیه ی مرغوب و کیفیت بالای محصولات می باشد.
 • آرایشگری: یکی از کارهای کوچک اما پردرآمد برای بانوان، آرایشگری می باشد. امروزه زمان زیاد بانوان در آرایشگاه ها صرف زیبایی خود می گذرد. آرایشگری شاخه های متفاوت و زیادی دارد. افرادی که علاقه مند به این کار هستند، می توانند با گذراندن دوره های آموزشی، مهارت مورد نیاز را کسب نمایند.
 • تهیه ی مواد غذایی نیمه آماده: یکی دیگر از روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد برای زنان که نیازی به تخصص و مهارت خاصی هم نمی باشد، تهیه ی انواع مواد غذایی نیمه آماده است. امروزه بیشتر افراد به دلیل مشغله ی کاری بالایی که دارند، استفاده از مواد غذایی نیمه آماده ی خانگی و ارگانیک را به مواد غذایی نیمه آماده ی صنعتی ترجیح می دهند. از این رو این کسب و کار کوچک قطعا با بازدهی بالایی برخوردار خواهد بود. تنها راه موفقیت در این کسب و کار، افزایش کیفیت و استفاده از مواد اولیه ی مرغوب می باشد.

 کارهای کوچک اما پردرآمد

بررسی اجمالی کارهای کوچک اما پردرآمد


    برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


کارهای کوچک اما پردرآمد در شهرهای کوچک

کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد متعدد و زیادی در شهرهای کوچک وجود دارند. افرادی که هنوز هیچ کسب و کاری را به نام خود ندارند، شروع کسب و کار کوچک به دلیل ریسک کمتری که دارد، می تواند درصد موفقیت آن ها را افزایش دهد. کارهای کوچک نه تنها از جهت تحلیل بازار، بلکه به خاطر دردسرهای مدیریتی، حقوق کارکنان و تمامی هزینه هایی که نسبت به کسب و کارهای بزرگ تر دارند، مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرند. از جمله کارهای کوچک اما پردرآمد در شهرهای کوچک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته بندی محصولات: یکی از روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد در شهرهای کوچک، بسته بندی محصولات می باشد. برای این کار نیاز به یک دستگاه مخصوص برای بسته بندی می باشد. سپس می توانید محصولات مورد نظر را مانند شکلات، آجیل، حبوبات و ... را به صورت عمده تهیه کرده و در بسته بندی های جذاب و شیک به فروش برسانید. البته با تهیه ی بسته بندی های اقتصادی می توانید میزان فروش خود را افزایش دهید.
 • پرورش قارچ: یکی دیگر از ایده های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، پرورش قارچ می باشد. قارچ یکی از مواد مغذی و پرطرفدار می باشد که به دلیل طعم خوبی که دارد، از استقبال بالایی برخوردار شده است. پرورش قارچ کار سختی نمی باشد و تمامی افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی و کسب مهارت مورد نیاز در این حوزه فعالیت کنند.
 • تاسیس نمایندگی بیمه: یکی دیگر از فرصت های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد به خصوص در شهرهای کوچک، تاسیس نمایندگی بیمه می باشد. امروزه تمامی افراد اقدام به استفاده از خدمات دفاتر بیمه می کنند. از این رو تاسیس نمایندگی بیمه در شهرهای کوچک به دلیل تعداد دفاتر محدودی که دارد، قطعا از میزان درآمد بالایی برخوردار خواهد بود.

کارهای کوچک اما پردرآمد

معرفی کارهای کوچک اما پردرآمد

معرفی کارهای کوچک اما پردرآمد با سرمایه کم

کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد با سرمایه کم موجب اشتغال زایی جوانان زیادی شده است. امروزه به دلیل شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، بیشتر افراد برای راه اندازی کسب و کار مورد نظر خود سرمایه ی لازم را ندارند. از این رو فرصت ها و ایده های  کسب درآمد با سرمایه ی کم بهترین گزینه برای چنین افراد می باشد. چند نمونه از بهترین ایده ها و فرصت های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد با سرمایه ی کم وجود دارند که به شرح زیر هستند:

 • تولید شمع: یکی از کارهای کوچک اما پردرآمد با سرمایه ی کم، تولید انواع شمع های زینتی می باشد. امروزه استفاده از انواع شمع های زینتی و معطر در دکوراسیون منازل بسیار رواج پیدا کرده است. از این رو با به خرج دادن کمی ابتکار و خلاقیت می توانید اقدام به تولید شمع های بسیار زیبا و متنوع نمایید. این کسب و کار نیازی به سرمایه ی آن چنانی نداشته و همه ی افراد با دیدن فیلم های آموزشی می توانند در خانه مشغول به فعالیت در آن باشند.
 • تولید صابون های دستساز: تولید صابون های دستساز یکی دیگر از کارهای کوچک و پردرآمد می باشد. صابون های دستساز به دلیل ترکیب های گیاهی و ارگانیکی که دارند، در چندین سال اخیر مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته شده است. برای راه اندازی این کسب و کار نیازی به سرمایه ی آن چنان بالایی هم نمی باشد. به همین خاطر تولید صابون های دستساز یکی از کارهای کوچک اما پردرآمد با سرمایه کم به شمار می آید.
 • مترجمی: از دیگر روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، مترجمی می باشد. افرادی که تسلط کافی به یک یا چند زبان خارجی را دارند و از مهارت کافی در امور ترجمه برخوردارند، می توانند از این طریق به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. امروزه بازار کار مترجمی بسیار داغ شده است و افراد زیادی برای ترجمه ی پروژه ها و مقاله های خود نیاز به مترجم های حرفه ای دارند. این روش کسب درآمد نیازی به سرمایه ی خاصی نداشته و از درآمد قابل توجهی هم برخوردار است.
 • تولید عرقیات گیاهی: یکی دیگر از روش های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، تولید انواع عرقیات گیاهی می باشد. بیشتر مردم داروهای گیاهی را به داروهای شیمیایی ترجیح می دهند. از طرف دیگر کشور ما به دلیل شرایط جغرافیایی که دارد، از تنوع بالایی در گیاهان دارویی برخوردار است. به این صورت که برخی از این گیاهان به صورت خود رو در برخی مناطق کشور رشد می کنند. با تولید عرقیات گیاهی با کیفیت بدون نیاز به سرمایه ی خاصی می توان به درآمد قابل توجهی دست پیدا کرد.

کارهای کوچک اما پردرآمد

کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد

کارهای کوچک اما پردرآمد با گوشی و لپتاپ

کارهای کوچک اما پردرآمد متعدد و زیادی وجود دارند که با گوشی و لپتاپ می توان از طریق آن ها مشغول به فعالیت شده و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کرد. این کارها به دلیل این که با گوشی و لپتاپ می توان انجام داد، نیازی به حضور در محل نبوده و به صورت فریلنسری هم قابل انجام هستند. در ادامه به معرفی چند نمونه از بهترین فرصت های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد با گوشی و لپتاپ پرداخته ایم که به شرح زیر هستند:

 • تولید محتوا: یکی از فرصت های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد با گوشی و لپتاپ، تولید محتوا می باشد. افرادی که علاقه مند به نوشتن هستند، می توانند با نگارش انواع مقاله ها و یا کتاب های الکترونیکی و نشر آن ها به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. تولید محتوا یک پروسه ی کم هزینه می باشد و تنها تجهیزات و سرمایه ی مورد نیاز برای این کار، داشتن یک کامپیوتر متصل به اینترنت پرسرعت می باشد.
 • تولید پادکست: پادکست تبدیل یک متن به فایل صوتی می باشد. امروزه به دلیل افزایش استفاده از محتواهای ویدیویی، تولید پادکست به یکی از کسب و کارهای پردرآمد تبدیل شده است. افرادی که از صدای خوبی برخوردار هستند، می توانند با تولید پادکست به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. این کار کوچک ولی پردرآمد را می توان به راحتی با گوشی هم راه اندازی کرد.
 • همکاری در فروش: یکی دیگر از ایده های کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد، افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش می باشد. در این سیستم به ازای فروش هر محصول از طریق شما، شرکت و یا برند مورد نظر، درصدی را به عنوان حق کمیسیون به شما پرداخت خواهد کرد. این کسب و کار را می توان به صورت پاره وقت و با استفاده از گوشی یا لپتاپ انجام داد.

جمع بندی

تا به این جای مطالب به بررسی کارهای کوچک اما پردرآمد پرداختیم. به این صورت که کارهای کوچک اما پردرآمد را در ایران معرفی کردیم. سپس ایده ها و فرصت های شغلی کوچک ولی پردرآمد را برای بانوان شرح دادیم. کارهای کوچک ولی پردرآمد با سرمایه کم را معرفی کردیم و در انتها کسب و کارهای کوچکی را که می توان با گوشی و لپتاپ راه اندازی کرد را شرح دادیم. البته در همین راستا، ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نمی باشد که فرصت های شغلی ذکر شده تنها چند نمونه از بهترین کارهای کوچک اما پردرآمد می باشد. امیدواریم شما هم با مطالعه ی این مطالب به پاسخ تمامی سوالاتی که در این راستا، در ذهنتان ایجاد شده بودند، رسیده باشید.

کارهای کوچک اما پردرآمد

بررسی کسب و کارهای کوچک اما پردرآمد


    برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر