مشاوره رایگان

راه اندازی کار با سرمایه کم

| از 0 نظر

در این محتوا به معرفی روش های راه اندازی کار با سرمایه کم خواهیم پرداخت. اگر سرمایه ی کمی دارید و نمی دانید که چه کاری را با آن شروع کنید. اگر به دنبال ایده ها و روش هایی جهت راه اندازی یک کسب و کار هستید، حتما با ما تا انتهای مطالب همراه باشید. چون مطالب مفیدی را برای شما در این راستا آماده کرده ایم. 


      برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


ایده های کسب و کار با سرمایه کم:

راه اندازی کار با سرمایه کم بهترین روش برای افرادی است که قصد کسب درآمد با سرمایه ی کم را دارند. فرصت های کسب و کار متعدد و زیادی وجود دارند که برای شروع و راه اندازی به سرمایه و هزینه ی ناچیزی نیاز دارند. البته برخی از کسب و کارهایی هم هستند که برای شروع به هیچ هزینه ای نیاز ندارند! ولی برای موفقیت در چنین کسب و کارهایی باید زمان و تلاش زیادی را خرج آن کنید. برخی از این فرصت های کسب و کار کوچک بر مجموعه مهارت های شما استوار می باشند. در ادامه چند نمونه از بهترین ایده های کسب و کار با سرمایه کم را برای شما آماده کرده ایم که به شرح زیر هستند:

 • تولید محتوا: افرادی که از قلم خوبی برای نوشتن برخوردار هستند، تولید محتوا یک فرصت عالی برای راه اندازی کار با سرمایه کم است. برای کسب درآمد از این فرصت تنها به یک کامپیوتر متصل به اینترنت با سرعت بالا نیاز می باشد. همین طور برای تولید محتوا نیاز به صرف زمان است.
 • خدمات آنلاین: یکی دیگر از فرصت های مناسب برای راه اندازی کار با سرمایه کم، خدمات آنلاین می باشد. امروزه با در نظر گرفتن این موضوع که رسانه های اجتماعی نقش بزرگی را در کسب و کار دارند، اکثر شرکت ها به دنبال متخصص و تهیه کننده ی خدمات رسانه های اجتماعی خود هستند.
 • فریلنسینگ: فریلنسینگ یکی دیگر از ایده ها و فرصت های راه اندازی کار با سرمایه کم است. این کسب و کار برای افرادی که می خواهند از خانه به درآمد برسند، بسیار مناسب است. فریلنسر به معنای این است که یک فرد به صورت مستقل و دورکار مشغول به کار باشد. البته ممکن است توسط شخص دیگر هم استخدام شود. ولی بدون نیاز به حضور در محل کار می تواند مشغول به کسب درآمد باشد.
 • تولید محصولات دست ساز: یکی دیگر از ایده های کسب درآمد و راه اندازی کار با سرمایه کم، تولید محصولات دست ساز است. برای موفقیت در این فرصت شغلی باید ایده های جدید و نوآورانه داشت. افرادی که از ایده های نو و جدیدی برخوردار هستند، می توانند با تولید محصولات دست ساز به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. امروزه استفاده از محصولات دست ساز بسیار ترند شده است، به خصوص محصولات چوبی.

راه اندازی کار با سرمایه کم

راه اندازی کار با سرمایه کم

راه های کاهش هزینه در راه اندازی کسب و کار:

راه اندازی کار با سرمایه کم علاوه بر این که موجب ایجاد فرصت های شغلی زیادی شده است، نیاز به تکنیک ها و راهکارهایی جهت کاهش هزینه می باشد. افراد می توانند در مراحل اولیه ی راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم، اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند. در این صورت می توانند موجب کاهش هزینه های راه اندازی خود شوند. از جمله ی این تکنیک ها و راهکارها جهت کاهش هزینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از فضای کار اشتراکی: یکی از تکنیک های کاهش هزینه در زمان راه اندازی کار با سرمایه کم، استفاده از فضای کار اشتراکی می باشد. فضای کار اشتراکی به محلی گفته می شود که فضای مورد نظر، امکانات و خدمات و زیرساخت های لازم را برای برآورده کردن نیازهای نیروی کاری ارائه می دهد. از فضای کار اشتراکی موجب شبکه سازی در میان افراد مختلف می شود. چون همگی در راستای یک هدف کلی که هدف اصلی سازمان می باشد، در حال تلاش هستند.
 • استفاده از تکنولوژی های موجود به جای تجهیزات پیشرفته: یکی دیگر از راه های کاهش هزینه در راه اندازی کار با سرمایه کم، استفاده از تکنولوژی های موجود به جای تجهیزات پیشرفته می باشد. امروزه تکنولوژی های جدید گستره ی وسیعی از فعالیت ها را جهت تولید دانش فنی و مواد و فرایند های نوین مهیا کرده است.
 • استفاده از بازاریابی دیجیتال: استفاده از بازاریابی دیجیتال یکی دیگر از تکنیک ها و راهکارهایی جهت کاهش هزینه ها می باشد. بازاریابی دیجیتال یکی از روش های نوین و جدیدی می باشد که جایگزین بازاریابی سنتی شده است. امروزه به دلیل استقبال زیاد کاربران از شبکه های مجازی و دنیای اینترنت، بستر مناسبی برای بازاریابی های دیجیتالی ایجاد شده است. از این رو اکثر صاحبان کسب و کارها، از این روش برای افزایش فروش محصولات خود استفاده می کنند.

راه اندازی کار با سرمایه کم

بررسی فرصت های شغلی با سرمایه کم


       برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.    


استفاده از منابع رایگان و موجود برای راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم:

در این بخش از محتوای راه اندازی کار با سرمایه کم، به نحوه ی استفاده از منابع رایگان و موجود جهت راه اندازی کسب و کارها با سرمایه ی کم می پردازیم. برای راه اندازی کار با سرمایه کم، نیاز به استفاده از منابع رایگان و موجود می باشد. به این صورت که،  منابع و ابزارهای رایگان متعدد و زیادی برای راه اندازی و مدیریت کسب و کارها با سرمایه کم وجود دارند. از جمله ی این منابع می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرم افزارهای مدیریت پروژه: استفاده ی درست و به جا از فناوری های جدید و نرم افزارهای مدیریت پروژه موجب سرعت بخشیدن به فرایندهای روزانه ی کاری می شود. به این صورت که، استفاده از نرم افزارهای مدیریت پروژه علاوه بر افزایش سرعت و دقت در کاهش هزینه های کسب و کار هم تاثیر بسیار زیادی دارد. با کمک نرم افزارهای مدیریتی، بخش زیادی از فرایندهای مالی پروژه ها به صورت اتومات انجام می شود. نرم افزارهای مدیریتی موجب صرفه جویی در وقت پرسنل، کاهش نیروی انسانی مورد نیاز، کاهش خطاهای انسانی و ... در کسب و کارها می شود.

 

 • راهنما و آموزش های آنلاین رایگان: یکی از روش های راه اندازی کار با سرمایه کم، استفاده از آموزش های آنلاین رایگان می باشد. در صورتی که ایده ای برای راه اندازی کار با سرمایه کم دارید ولی مهارت و آموزش های مورد نیاز را در این حوزه ندارید، می توانید با گذراندن دوره های آموزش رایگان به صورت اینترنتی، اطلاعات و مهارت خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از هر فرصت ممکن جهت آموزش استفاده کنید.

 

 • ارزش افزایی کنید: یکی دیگر از روش های راه اندازی کار با سرمایه کم، ایجاد ارزش افزوده است. سعی کنید تا جایی که ممکن است ارزش افزایی کنید. البته این کار را در دو حالت می توانید انجام دهید. به این صورت که، سعی کنید خدمات بیشتری را در ازای دریافت قیمت مشابه با رقبای خود ارائه دهید. دومین حالت هم برای ارزش افزایی این است که، خدماتی که رقیبان شما ارائه می دهند را با قیمت پایین تر ارائه دهید.

راه اندازی کار با سرمایه کم

معرفی ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار آنلاین با سرمایه کم:

راه اندازی کار با سرمایه کم برای فرصت های شغلی اینترنتی هم قابل اجرا می باشد. به این صورت که، راهکارها و ایده های متعدد و زیادی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین با سرمایه کم وجود دارند. امروزه کار و کاسبی اینترنتی یکی از راحت ترین و آسان ترین روش های کسب درآمد می باشد. این روش کسب درآمد مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. در ادامه چند نمونه از بهترین ایده ها و روش های مرتبط با راه اندازی کسب و کارهای  آنلاین را با سرمایه ی کم آماده کرده ایم که به شرح زیر هستند:

 • سئو و افزایش رتبه ی سایت: امروزه سئو یکی از پردرآمدترین و پرتقاضاترین مشاغل اینترنتی می باشد. افرادی که در این حوزه فعالیت دارند با استفاده از برخی اصول و قوانینی موجب افزایش رتبه ی سایت ها در موتورهای جست و جو می شوند. وب سایت هایی که رتبه ی آن ها در گوگل افزایش پیدا می کند، با درآمد و فروش بیشتری مواجه می شوند. افرادی که قصد راه اندازی کار با سرمایه کم را دارند می توانند با یادگیری اصول سئو به صورت دورکاری و اینترنتی مشغول به کار شوند. همین طور می توانند به صورت فریلنسری پروژه بگیرند.
 • طراحی وب سایت: یکی دیگر از روش های و ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم، طراحی وب سایت می باشد. در حال حاضر وردپرس یکی از سیستم های محبوب مدیریت محتوا در کل دنیا می باشد. به این صورت که، تقریبا نیمی از سایت های موجود در بستر اینترنت، از وردپرس استفاده می کنند. همین موضوع موجب ایجاد فرصت های شغلی متعدد و زیادی شده است. افرادی که قصد کسب درآمد از این پلتفرم را دارند، می توانند با یادگیری آن مشغول به فعالیت در حوزه ی طراحی سایت، پشتیبانی از سایت های وردپرسی موجود، طراحی قالب های زیبا برای وردپرس و ... باشند.
 • ایجاد market place: مارکت پلیس یکی دیگر از ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم در بستر اینترنت می باشد. طراحی و راه اندازی این ایده موجب می شود که فروشندگان متعددی بتوانند محصولات خود را در آن به فروش برسانند. در حال حاضر یکی از معروف ترین مارکت پلیس ها دیجی کالا می باشد. این پلتفرم قبلا یک فروشگاه اینترنتی بوده که امروزه به مارکت پلیس تبدیل شده است. با راه اندازی و ایجاد مارکت پلیس، با هر فروش تامین کنندگان محصولات موظف هستند تا کارمزدی را به این پلتفرم پرداخت نمایند.
 • مشاوره آنلاین: مشاوره آنلاین و آموزش یکی دیگر از ایده ها و فرصت های شغلی می باشد که با سرمایه ی کم قابل اجرا و راه اندازی است. از آن جایی که همیشه تمامی افراد به دنبال افزایش یادگیری هستند و هیچ موقع تقاضا در این زمینه کاهش نمی یابد، از زمان های گذشته تا به امروز آموزش همواره یکی از پردرآمدترین مشاغل بوده و است. در حال حاضر آموزش و مشاوره آنلاین مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. برای شروع به این کار کافی است که هر فرد مهارت هایی را که دارد تبدیل به آموزش کرده و آن را در اینترنتی عرضه نماید.

 راه اندازی کار با سرمایه کم

نحوه ی راه اندازی کار با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار خانگی با سرمایه کم:

در این بخش از راه اندازی کار با سرمایه کم، به معرفی فرصت ها و ایده های راه اندازی کسب و کارهای خانگی با سرمایه کم می پردازیم. امروزه مشاغل خانگی به دلیل ویژگی ها و مزایایی که دارند، مورد استقبال افراد قرار گرفته شده اند. کسب و کارهای خانگی نیازی به تحصیلات و مدارک دانشگاهی ندارند. همین طور تمامی افراد در هر رده ی سنی و جنسی می توانند در این حوزه مشغول به کسب درآمد باشند. از جمله ایده ها و راهکارهای مربوط به راه اندازی کسب و کارهای خانگی با سرمایه ی اولیه ی کم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راه اندازی وبلاگ: یکی از بهترین روش ها برای راه اندازی کار با سرمایه کم، راه اندازی وبلاگ می باشد. موضوعات بسیار متنوعی برای راه اندازی وبلاگ وجود دارند. به این صورت که، موضوعات وبلاگ را می توان به گونه ای متنوع مانند آشپزی در خانه، سفر، سبک زندگی، دانستنی ها، تجارت، فیلم و ... با توجه به روحیه و علاقه ی خود تنظیم کرد.
 • ساخت پادکست: یکی دیگر از ایده ها و فرصت های شغلی مناسب در خانه که نیازی به سرمایه ی آن چنانی ندارد، ساخت پادکست های صوتی و تصویری است. برای درک بهتر این موضوع حتما به یوتیوب و دیگر وب سایت های اشتراک گذاری محتواهای صوتی و تصویری مراجعه کنید. البته بهتر است که برای شروع به این کار، نرم افزارهای ادیت صدا را هم بیاموزید.
 • همکاری در فروش: همکاری در فروش و افیلیت مارکتینگ یکی دیگر از ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم می باشد. در این سیستم مانند وبلاگ نویسی می توان یک کسب و کاری را راه اندازی کرد که درآمد منفعل ایجاد کند. به این صورت که، اگر از وب سایتی که ترافیک هدفمند دارد برخوردار باشید، می توانید از طریق این سیستم همکاری در فروش به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

راه اندازی کار با سرمایه کم

فرصت ها و ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم

جمع بندی:

تا به این جای مطالب به معرفی روش ها و ایده های راه اندازی کار با سرمایه کم پرداخته ایم. امیدواریم با مطالعه ی آن ها به پاسخ تمامی سوالاتی که در این راستا در ذهنتان ایجاد شده بودند، رسیده باشید. البته در همین راستا ذکر این موضوع از این قاعده مستثنی نمی باشد که این موارد و ایده های ذکر شده تنها تعدادی از بهترین فرصت های شغلی برای راه اندازی کار با سرمایه ی کم می باشند.

راه اندازی کار با سرمایه کم

راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم


      برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر