مشاوره رایگان

کسب درآمد

| از 0 نظر

در این محتوا برای شما انواع راه ها و روش های کسب درآمد را مورد بررسی قرار داده ایم، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید تا انتهای محتوا همراه ما باشید.


برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


کسب درآمد اینترنتی

روش های متعدد و زیادی برای کسب درآمد اینترنتی وجود دارند. هر فرد با در نظر گرفتن مهارت و تخصص خود می تواند با انتخاب یکی از روش ها، به درآمد معقول و بالایی برسد. منظور از کسب درآمد اینترنتی، به فروش محصول یا ارائه ی خدماتی گفته می شود که از طریق اینترنت صورت می پذیرد. وب سایت های فروشگاهی معتبر اینترنتی و یا صفحات فروشگاهی موجود در شبکه های اجتماعی، نمونه ای از کسب و کارهای اینترنتی هستند. راه ها و روش های زیادی وجود دارند که می توان از طریق آن ها به درآمد بالایی رسید. امروزه کسب و کارهای سنتی هم برای افزایش فروش خود از طریق اینترنت اقدام به راه اندازی وب سایت یا صفحات اینستاگرامی می کنند.

مشاغل آنلاین و اینترنتی هم مانند سایر کارها  برای موفقیت نیاز به تلاش و پشتکار خیلی زیادی دارند. یعنی  کسب درآمد آنلاین  به این صورت نیست که یک شبه بخواهید میلیونر شوید. برای کسب درآمد اینترنتی و آنلاین، بایستی یک سری استراتژی هایی را رعایت کنید و مطابق با آن ها و به صورت اصولی پیش بروید.

 اصلی ترین مزیت و ویژگی که کسب و کارهای اینترنتی دارند، در این است که برای شروع آن هیچ گونه محدودیت سنی  و جنسیتی وجود نداشته و همه ی افراد می توانند با در دست داشتن یک تلفن همراه هوشمند متصل به اینترنت پر سرعت، از این پلتفرم به کسب درآمد برسند. برای رسیدن به درآمد اینترنتی بایستی در ابتدا یک کسب و کار اینترنتی برای خود شروع کنید و تمام تلاش و انرژی خود را برای رسیدن به درآمد صرف کنید. با دقت و حساسیت بیشتری اقدام به تصمیم گیری کرده و رقبای خود را در این زمینه بشناسید.   البته انتخاب ایده ی مناسب برای رسیدن به درآمد اینترنتی هم در موفقیت این کار بی تاثیر نمی باشد. برای این که در حوزه ی اینترنت یک درآمد مداوم و همیشگی داشته باشید، باید در یک حوزه و زمینه ی مشخصی، تخصص داشته باشید.  

 کسب درآمد

کسب درآمد

کسب درآمد در منزل

کسب درآمد در منزل محدودیت سنی و جنسیتی ندارد و همه ی افراد در خانواده که انگیزه ی کسب درآمد اضافی را دارند، می توانند در محیط آرامش بخش خانه، به صورت پاره وقت و یا تمام وقت بدون داشتن کارفرما، مشغول به کار شوند. برای کسب درآمد در منزل روش ها و راهکارهای متعدد و زیادی وجود دارند. هر فرد با انتخاب روش و ایده ی متناسب با زمینه ی تخصص خود، می تواند بدون خارج شدن از خانه، به درآمد ایده آلی در ماه برسد. هر فردی که قصد شروع کار و کسب درآمد را دارد باید در ابتدای کار، پتانسیل های فردی خود را به صورت کامل بشناسد. هر فردی که جویای کار است با در نظر گرفتن میزان تحصیلات، شرایط، توانمندی ها و مهارت های خود می تواند یکی از روش های کسب  درآمد در منزل را انتخاب کند.

به صورت کلی، کار در منزل به دو دسته ی آنلاین و آفلاین تقسیم می شود. انتخاب هر کدام از این دو دسته بستگی به مهارت و تخصص شما دارد. برای انجام اصولی کار در منزل، رعایت برخی نکات و موارد الزامی می باشد. از جمله نکات لازم برای موفقیت در کسب و کارهای خانگی به صورت زیر است:

 • مدیریت برنامه و زمان خود: در کسب و کارهای خانگی، دیگر نیازی نیست که برای حاضر شدن در محل کار از ساعت 6 صبح بیدار شوید. می توانید برنامه و زمان خود را به گونه ای مدیریت کنید که، هر موقع دلتان خواست در کنار خانواده ی خود باشید.
 • تمامی موارد و عواملی که موجب حواس پرتی می شوند را از فضای کار خود دور کنید.
 • بایستی برای موفقیت در کسب و کارهای خانگی، برنامه ریزی داشته باشید و بدانید که قرار است چه کاری را کی انجام دهید. به هیچ عنوان در انجام کارهای خود معطلی نکرده و انجام آن ها را پشت گوش نیندازید.
 • مدیریت تعاملات اجتماعی اضافی
 • اگر از طریق کسب و کارهای اینترنتی در منزل به درآمد می رسید، باید دسترسی لازم را به اینترنت برای رسیدگی به امور خود را در حد مطلوب فراهم کنید.
 • برای کار خود چشم انداز بلند مدتی تعیین کنید تا هر روز با انرژی کاری زیادی به انجام امورات خود بپردازید. اگر انگیزه و چشم انداز بلند مدتی داشته باشید می توانید روز به روز در کسب و کار خود پیشرفت کنید.

 کسب درآمد

کسب درآمد


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.    


کسب درآمد واقعی از اینترنت

همانگونه که در مباحث بالاتر هم به این موضوع اشاره کردیم، روش ها و راهکارهای گوناگون و متعددی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارند. ولی بهتر است برای درآمد مداوم و همیشگی در یک زمینه ی مشخص که تخصص کافی دارید تمرکز کنید. افرادی که هیچ گونه تخصصی ندارند، می توانند به عنوان فروشنده، مسئولیت فروش فروشگاه های اینترنتی را برعهده بگیرند. یا به صورت پورسانتی اقدام به فروش محصولات نمایند. افرادی که تخصص ویژه ای  ندارند، می توانند کسب و کارهای موفق را برای خود الگو قرار داده و آن ها را آزمون خطا کنند.  روش های دیگری که برای کسب درآمد واقعی از اینترنت وجود دارند برای سه گروه از افراد زیر مناسب هستند:

 • گروهی که تجربه ی کار اینترنتی ندارند.
 • گروهی که از تخصص خاصی برای کار در اینترنت برخوردار هستند.
 • گروهی که می خواهند از طریق اینترنت، کسب و کار محلی خود را گسترش دهند.

از جمله مشاغلی که از بستر اینترنت، موجب رسیدن به درآمد بالا می شوند به شرح زیر هستند:

 • طراحی سایت بدون کد نویسی: این شغل متناسب گروه های اول و دوم است. افراد می توانند با استفاده از سیستم وردپرس، بدون کد نویسی اقدام به ساخت یک وب سایت زیبا و قدرتمند نمایند.
 • برنامه نویسی تحت وب: این شغل مختص گروه دوم می باشد. یکی از حرفه های پولساز، برنامه نویسی تحت وب می باشد که در چندین سال گذشته با رشد بالایی رو به رو شده است. زبان های کدنویسی مورد نیاز برای این کار : Ruby، ELM، Python، Rust، java script، Go، Swift، Scala و... می باشند.
 • طراحی اپلیکیشن و بازی موبایل: این شغل برای گروه های دوم و اول مناسب است. در صورت داشتن ایده ی عالی و نوآورانه می توانید با طراحی اپلیکیشن، برای ایده ی خود برنامه ای ایجاد کنید. توسعه دهندگان نرم افزار از طریق اینترنت می توانند درآمد خیلی بالایی داشته باشند.
 • متخصصین سئو: این شغل برای گروه دوم مناسب است، چون نیاز به تخصص در این زمینه دارد. از آن جایی که سئو برای کسب و کارها تاثیر بسیار مثبتی دارد، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی سعی می کنید که وب سایت خود را برای موتورهای جست و جو با استفاده از اصول سئو بهینه سازی کنند. سئوکاران از میزان درآمد بالایی برخوردار هستند.

کسب درآمد

کسب درآمد

کسب درآمدهای آنلاین

یکی دیگر از روش های جالب اشتغال زایی، کسب درآمدهای آنلاین و اینترنتی است. برخی از کسب و کارهای آنلاین درامد دلاری دارند و بدین وسیله افرادی که در زمینه ی اینترنت مهارت و تخصص دارند، می توانند از این بستر به درآمد خیلی بالایی برسند. کسب و کارهای اینترنتی سابقه ی چندانی نداشته و در سال 1991 راه اندازی شد.

فیلم های کوتاه بسازید: امروزه فیلم های کوتاه طرفداران بیشتری از فیلم های بلند تلویزیونی و سینمایی دارند. چون به دلیل مشغله های کاری، افراد دیگر مثل سابق وقت آزاد زیادی را برای گذراندن جلوی تلویزیون جهت تماشای فیلم ندارند و بیشتر می خواهند فیلم های مورد علاقه ی خود را تلفن همراه ببینند.

موتورهای جست و جو را به خدمت بگیرید: دو تا از محبوب ترین موتورهای جست و جو در کل دنیا، گوگل و بینگ هستند که کار یک بازاریاب را برعهده می گیرند. گوگل ادروردز یکی از ابزاری است که با استفاده از  آن می توانید یک برند تجاری را ارتقا دهید. در ازای هزینه ای که برای تبلیغات  انجام می دهید، می توانید چند برابر هزینه ای که برای تبلیغات انجام داده اید پول دریافت کنید.

دیجیتال مارکت: به افرادی که در بستر اینترنت با استفاده از ابزارهای ارتباطی، اقدام به بازاریابی می کنند، دیجیتال مارکتر می گویند. این افراد با برقراری ارتباط موثر با مخاطبان، می توانند آن ها را متقاعد به خرید نمایند. دیجیتال مارکتینگ از  شاخه های گوناگونی برخوردار می باشد. هر فرد که قصد انجام فعالیت در دیجیتال مارکتینگ را دارد می تواند از شاخه های گوناگون این کار که به شرح زیر است، استفاده کنند:

 • تحلیل داده و آمار
 • چیدن استراتژی محتوا
 • تصویر سازی و گرافیک
 • تولید محتوا
 • ادمین سایت یا شبکه های مجازی
 • مدیریت شبکه های اجتماعی
 • تصویر برداری و فیلم برداری
 • سئو برای موتورهای جست و جو
 • طراحی سایت
 • برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن
 • تدوین و انیمیشن

برای کسب درآمد آنلاین از طریق دیجیتال مارکتینگ باید تسلط کافی را به اصول و مبانی علم بازاریابی داشته باشید.

کسب درآمد

کسب درآمد

کسب درآمد از بازی به تومان

یکی از لذت بخش ترین راهکارهای پول در آوردن، کسب درآمد از بازی به تومان است. بیشتر افراد اوقات فراغت خود را با بازی کردن، گیم مورد علاقه ی خود پر می کنند. تصور این که با بازی مورد علاقه ی خود به درآمد باور کردنی برسید! شاید در ابتدا غیر قابل باور باشد، ولی امروزه به دلیل پیشرفت در زمینه ی علم و تکنولوژی، بازی هایی طراحی شده اند که موجب کسب درآمد می شوند.  امروزه تعداد طرفداران کسب درآمد از بازی های کامپیوتری بسیار افزایش پیدا کرده است، چون یکی از روش های جالب برای درآمدزایی است.

کسب درآمد از بازی به تومان یکی از روش های درآمدزایی است که نیازی به سرمایه ی اولیه ندارد. با بازی های کامپیوتری امکان کسب درآمد وجود دارد و بیشتر نوجوانان می توانند در خانه از این روش به درآمد های بسیار بالایی برسند. برخی از وب سایت های خارجی هستند که در ازای زمان مشخص بازی کردن، به گیمرها دستمزدی در نظر می گیرند و به آن ها پرداخت می کنند. اگر شخصی از استعداد و مهارت بالایی برای بازی کردن گیم های کامپیوتری داشت، می تواند یک گیمر حرفه ای باشد. گیمرهای حرفه ای می توانند با سیستم های حرفه ای مختص گیمینگ ها از طریق سایت های Blitz 21 ، Swagbucks، Slingo،   888poker، Lucktastic و ...  به درآمد های بالایی برسند.

کسب درآمد

کسب درآمد


 برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


  

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر