مشاوره رایگان

انواع کار در منزل برای نوجوانان

| از 0 نظر

در جریان انواع کار در منزل برای نوجوانان هستید؟! می دانید چگونه می توانید این دوره پر شور و هیجان انگیز را به پولسازترین دوره زندگیتان تبدیل نموده و بدین ترتیب از تک تک لحظات عمرتان لذت ببرید؟!

کار در منزل برای نوجوانان تا دلتان بخواهد، زیاد است. اگر زرنگ باشید و از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنید، بیکار نخواهید ماند! حتما می گویید برادر من؛ تو خودت دوران نوجوانی ات را به یللی تللی گذرانده ای و رنگ آفتاب و مهتاب را به چشم ندیده ای، بعد الان برای ما فاز نصیحت برداشته ای و می گویی از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنید؟!

حق با شماست. زمان ما نه اینترنتی بود و نه کار و بار چندانی. برای بزرگترها هم با هزار زور و زحمت کار پیدا می شد. در ضمن ما شمس الدین یوسفیانی نداشتیم که اجی مجی لاترجی کند و کلی ایده ناب پیش پایمان بگذارد! اما شکر خدا شرایط برای شما خیلی متفاوت است. اینترنت هست، تا دلتان بخواهد کار و بار پر سود هست و من هستم که هزاران ایده به دردبخور برایتان در چنته دارم!

امروز می خواهیم در مورد انواع کار در منزل برای نوجوانان صحبت کنیم. اگر نوجوانید و نمی خواهید این دوره سرنوشت ساز را به بطالت بگذرانید، تا پایان مطلب با من همراه باشید!


     برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید. 


انواع کار هنری در منزل برای نوجوانان

فرقی نمی کند دختر هستید یا پسر، اگر به طور غریزی هنرمندید و از انجام امور هنری لذت می برید، می توانید روی این استعدادتان برای کسب درآمد حساب کنید. خوشبختانه انواع کار هنری در منزل برای نوجوانان بسیار متنوعند. شما می توانید از میان هزار و یک ایده رنگارنگی که پیش رو دارید، مناسب ترین آن ها را برگزیده و با توکل بر خدا استارت کسب درآمد را بزنید. خیالتان راحت؛ من هم مثل یک شیر پشتتان هستم!

ایده می خواهید؟!

به روی چشم؛ این شما و این هم ناب ترین ایده های کار هنری در منزل برای نوجوانان!

میناکاری کنید و تا می توانید پول به جیب بزنید!

میناکاری از آن دسته هنرهایی است که مردم حاضرند کلی پول بابت آن بپردازند. اگر دستی در میناکاری داشته و صاحب ذوق و سلیقه هستید، می توانید محصولات زیبا و چشمنوازی تولید نموده و آن ها را با قیمتی باورنکردنی به فروش برسانید. اگر فکر می کنید طرفداران میناکاری تنها در داخل ایران زندگی می کنند، سخت در اشتباهید. این هنر در سراسر جهان محبوب و پرطرفدار است!

محصولات چرمی بسازید و پول روی پول بگذارید!

ساخت محصولات چرمی یکی از محبوب ترین انواع کار در منزل برای نوجوانان است که هر چه از درآمد شگفت انگیزش برایتان بگویم، حق مطلب را ادا نکرده ام! شما می توانید به ساخت کالاهای چرمی ای همچون کیف، کمربند، کفش و.. پرداخته و حتی آن ها را بر اساس نیاز مشتریانتان سفارشی سازی نمایید. آن وقت خواهید دید که درآمد این شغل دست کمی از مهندسی و معلمی و اینجور مشاغل دولتی که برایشان سینه چاک می کنید، ندارد!

از دیگر ایده های فوق العاده هنرهای پولساز خانگی برای نوجوانان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساخت اسباب بازی
 • ساخت جواهرات گرانبها
 • گل سازی
 • طراحی دکوراسیون
 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات هنری و محلی
 • تدریس آنلاین یا حضوری آشپزی
 • طراحی موشن گرافیک
 • طراحی لباس
 • انواع کار اینترنتی در منزل برای نوجوانان
 • ...

انواع کار در منزل برای نوجوانان

کار در منزل برای نوجوانان

انواع کار اینترنتی در منزل برای نوجوانان

حیف نیست اینترنت با این همه عظمتش در اختیارتان باشد و در راستای کسب درآمد از آن استفاده نکنید؟! حیف نیست کلی پول بدهید، بسته بخرید و آن را صرف چرخیدن در اینستاگرام و چک کردن پست و استوری این و آن کنید؟! لطفا به فکر نان باشید که خربزه آب است!

کسب درآمد از تایپ؛ شغلی ساده، بی دردسر و پولساز

تایپ یکی از بهترین روش های کسب درآمد در منزل برای نوجوانان است که نه دردسر چندانی دارد و نه ابزار خاصی می طلبد. آنچه برای تبدیل شدن به یک تایپیست حرفه ای نیاز دارید، یک کامپیوتر نه چندان قدرتمند، یک بسته اینترنتی نه چندان پُر و پیمان و ده تا انگشت سالم و سریع است که شکر خدا دارید! بگردید، ببینید کدام شرکت تایپیست دورکار استخدام می کند. استخدام شوید و یک لقمه نان حلال برای خودتان در بیاورید!

کسب درآمد از گیم؛ شغلی که شیفته اش هستید!

کسب درآمد از گیم یکی از پرطرفدارترین انواع کار در منزل برای نوجوانان محسوب می شود. مطمئنم که شما هم مثل هر نوجوان دیگری عاشق بازی کردن هستید و به هیچ قیمتی حاضر نیستید سرتان را از توی گوشی در بیاورید. خُب با این اوصاف چه شغلی برای شما بهتر از گیم است؟! هم فال است و هم تماشا؛ هم به بازی های آنلاینتان می رسید و هم کلی پول به جیب می زنید!

مدیریت شبکه های اجتماعی؛ شغلی پر درآمد برای آنان که عاشق سینه چاک اینستاگرام هستند!

یکی از پرطرفدارترین انواع کار در منزل برای نوجوانان که دست بر قضا تعداد متقاضیانش به طرز اعجاب انگیزی زیاد است، مدیریت شبکه های اجتماعی است. اگر دوست دارید روی مبل لم بدهید، شربت خنک بنوشید و پول در بیاورید، ادمین پیج اینستاگرام و کانال های تلگرام کسب و کارهای مختلف فعال در این شبکه ها شوید!

باز هم ایده می خواهید؟!

 • پشتیبان سایت شوید.
 • نویسندگی کنید.
 • مترجم شوید.
 • از وردپرس کسب درآمد کنید.
 • تدریس کنید.
 • برنامه نویس شوید.
 • ...

انواع کار در منزل برای نوجوانان

کار اینترنتی در منزل برای نوجوانان


      برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.   


انواع کار تولید محتوا در منزل برای نوجوانان

اگر جزء آن دسته از نوجوانانی هستید که به هر دلیلی شرایط کار در بیرون از منزل را ندارید، من یک پیشنهاد طلایی برایتان سراغ دارم. پیشنهادی تاپ، پولساز، ساده و بی دردسر تحت عنوان تولید محتوا در منزل! تولید محتوا در منزل انواع متعدد و متنوعی دارد که یکی از یکی لذت بخش تر و پر سودترند. اگر می خواهید با همین سن کم استقلال مالی را تجربه و آینده تان را تضمین کنید، بروید سراغ انواع کار تولید محتوا در منزل برای نوجوانان!

ایده از من، عملی کردنش با تو که دوست خوبِ منی!  

تولید محتوای صوتی و تصویری

تعداد افرادی که نیازمند محتواهای صوتی و تصویری خلاقانه و جذاب هستند، روز به روز در حال افزایش است. شک نداشته باشید که اگر بتوانید چنین محتواهایی تولید نموده و در اختیارشان قرار دهید، حسابی از خجالتتان در می آیند. اگر فکر می کنید تولید محتوا کار پیچیده و دشواری است و نمی توانید از پسِ انجامش بر آیید، اشتباه می کنید. این کار هم ساده است و هم لذت بخش. تازه درآمدش هم حرف ندارد!

تولید محتوای متنی

اگر دستی در نوشتن متن های خلاقانه دارید و با دیدن قلم و کاغذ حالتان خوب می شود، باید بگویم که خدا شما را برای کسب درآمد از طریق تولید محتوای متنی آفریده است. تولید محتوای متنی بسیار ساده تر از چیزی است که فکرش را می کنید. اگر کمی ذوق و قریحه به خرج بدهید و بخش خلاقیت مغزتان را به کار بیندازید، قول می دهم به سال نرسیده ثروتمند می شوید. این خط، این هم نشان!

تولید پادکست

اگر صدایتان مخملی و حنجره تان طلایی است، تولید پادکست بهترین کار در منزلی است که پیش رو دارید. لازم نیست که حتما بزنید زیر آواز و صدایتان را ضبط کنید. همین که متن های انگیزشی را با صدایی رسا بخوانید، کتاب های صوتی تولید و منتشر کنید و صدایتان را به پول تبدیل کنید.

ایده های بیشتری نیاز دارید؟!

 • تولید ولاگ
 • تدوین ویدئو
 • طراحی موشن گرافیک
 • ...

انواع کار در منزل برای نوجوانان

کار تولید محتوا در منزل برای نوجوانان

انواع کار در منزل برای نوجوانان برای تابستان

تابستان فرصت خوبی است برای پول درآوردن. اگر نوجوانید، می ‌توانید این فرصت طلایی را غنیمت شمرده و حسابی پول در بیاورید. فرقی هم نمی ‌کند، دختر هستید یا پسر! به هر حال می‌توانید فارغ از درس و مدرسه با یک شغل تابستانی پولساز از اوقات فراغتتان نهایت استفاده را ببرید.

 • تدریس آنلاین یکی از بهترین انواع کار در منزل برای نوجوانان برای تابستان به شمار می آید. اگر هنر خاصی دارید و می‌توانید آن را به دیگران آموزش دهید، شک نداشته باشید که نانتان توی روغن است.
 • برگزاری کلاس آشپزی و نوشیدنی‌های خوشمزه از آن دسته مشاغلی است که در فصل تابستان حسابی می‌چسبد. اگر استاد پخت و پز و درست کردن کیک و شیرینی هستید، پولدار شدنتان در این فصل زیبا حتمی است!
 • نویسندگی یکی از محبوب‌ترین انواع کار در منزل برای نوجوانان به ویژه در فصل تابستان است. اگر خوب می‌نویسید و می‌توانید با جملاتتان مخاطب را منقلب کنید، شغلی بهتر و پولسازتر از نویسندگی برایتان سراغ ندارم.
 • برنامه نویسی از آن دسته مشاغلی است که جان می‌دهد در تابستان سراغش بروید. اگر به دنبال یک کار پرسود می‌گردید که بازارش روز به روز داغ‌تر شود، به برنامه نویسی بیشتر فکر کنید!
 • طراحی سایت یکی از پرتقاضاترین انواع کار در منزل برای نوجوانان علی الخصوص در فصل تابستان است. اگر می‌خواهید در طول سه ماه ثروتمند شوید، راهی بهتر از طراحی سایت سراغ ندارم که پیش پایتان بگذارم!
 • ترجمه و تایپ از دیگر مشاغل خانگی پولسازی هستند که می‌توانید به کمک آن ها آن ثانیه به ثانیه تابستانتان را به پول تبدیل کنید!

ایده های بهتری برای شروع نیاز دارید؟!

 • راه اندازی فروشگاه اینترنتی
 • محتوانویسی
 • بازاریابی تلفنی
 • طراحی گرافیکی
 • سئو
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
 • ...

انواع کار در منزل برای نوجوانان

انواع کار در منزل برای نوجوانان برای تابستان

انواع کار همکاری در فروش در منزل برای نوجوانان

اگر جزء آن دسته از نوجوانانی هستید که سرمایه چندانی برای شروع یک کسب و کار ندارید، اما دوست دارید محصول یا خدمتی را فروخته و از این طریق کسب درآمد کنید، همکاری در فروش بهترین پیشنهاد برای شماست. می دانید همکاری در فروش یعنی چه؟!

یعنی شما در سایت یا شبکه های اجتماعی خود برای کسب و کارهایی که محصول یا خدمتی را می فروشند، تبلیغ کنید. مردم با دیدن تبلیغات پربار شما سراغ آن کسب و کارها رفته و محصولات و خدماتشان را خریداری می کنند. حتما می گویید مشتری به کالا یا خدمت مورد نظرش می رسد و فروشنده به پولش. پس تکلیف ما چه می شود؟!

شما هم بابت تبلیغ موفقی که انجام داده اید، از فروشنده پورسانت می گیرید. اگر فکر می کنید درآمد حاصل از این کار چندان دهان پُرکُن نیست، سخت در اشتباهید. این تفکر غلط را کنار بگذارید و بزنید توی کار همکاری در فروش!

دوست دارید با انواع کار همکاری در فروش در منزل برای نوجوانان آشنا شوید؟!

همکاری در فروش محصولات فیزیکی

یکی از رایج ترین مدل های همکاری در فروش که دست بر قضا مورد توجه ویژه بسیاری از نوجوانان قرار گرفته، همکاری در فروش محصولات فیزیکی است. علاقه مندان به فعالیت در این روش به معرفی محصولات فیزیکی کسب و کارهای مختلف در سایت و شبکه های اجتماعی خود پرداخته و شرایط را برای فروش بیشتر فراهم می سازند. کمیسیون دریافتی در ازای فروش هر محصول در این مدل حدود 2 الی 10 درصد کل مبلغ فروش می باشد.

همکاری در فروش خدمات

یکی دیگر از متداول ترین انواع کار در منزل برای نوجوانان همکاری در فروش خدمات می باشد. در این روش کافیست به تبلیغ خدمات ارائه شده از جانب کسب و کارهای مختلف پرداخته و در ازای هر فروش موفق پورسانت دریافت نمایید.

به عنوان نمونه هایی دیگر از مدل های مرسوم همکاری در فروش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • همکاری در فروش فایل های الکترونیکی
 • همکاری در فروش با ارجاع دوستان
 • همکاری در فروش در سایت آمازون
 • همکاری در فروش در سایت دیجی کالا
 • ...

انواع کار در منزل برای نوجوانان

انواع کار همکاری در فروش در منزل برای نوجوانان

جمع بندی

اگر نوجوانید و به دنبال یک منبع درآمد تاپ برای تجربه استقلال مالی می‌گردید، می‌توانید با انواع کار در منزل برای نوجوانان به اوج ثروت برسید. اگر هنرمند و هنر دوست هستید و از پس انجام کارهای هنری بر می آیید، هنر هموارترین مسیری است که پیش رو دارید. چرم دوزی کنید و با فروش محصولات زیبا و منحصر به فردتان نبض بازار را در دست بگیرید. مجسمه سازی کنید و با هنر دستان توانمندتان به درآمد برسید. بزنید توی کار طراحی دکوراسیون داخلی و پول روی پول بگذارید. طراحی لباس انجام بدهید و پولدار شوید. خلاصه هر کار هنری ای از دستتان بر می آید، دریغ نکنید!

یکی از پرطرفدارترین انواع کار در منزل برای نوجوانان که درآمدش حرف ندارد، کار اینترنتی است. در دنیای امروز که اینترنت حرف اول و آخر را می‌زند، به صورت آنلاین کار کنید و گونی گونی پول در بیاورید! ایده می‌خواهید؟!

تایپ یکی از ساده‌ترین و پولسازترین پیشنهادات کار در منزلی است که برایتان سراغ دارم. اگر به این کار علاقه ندارید، بروید سراغ گیم‌های پولساز. مدیریت شبکه‌های اجتماعی هم شغل ساده و پر درآمدی است. روی درآمد اعجاب انگیز پشتیبانی سایت هم می توانید حساب کنید. نویسندگی و مترجمی از آن دسته مشاغلی هستند که شما را به درآمد ایده آلتان نزدیک می کنند. حتی می توانید به برنامه نویسی هم به عنوان یک شغل پر سود و  آینده دار فکر کنید.

کار تولید محتوا در منزل هم بسیار پر درآمد است. تازه دردسر و دشواری چندانی هم ندارد. محتوای متنی یا صوتی و تصویری آماده می کنید و یا به ضبط پادکست می پردازید. آن ها را در اختیار کارفرما قرار می دهید و پولتان را می گیرید. والسلام!

تابستان هم می تواند فرصتی طلایی برای کسب درآمد از مشاغل خانگی باشد. مشاغلی همچون بازاریابی تلفنی، تدریس آنلاین، آموزش آشپزی و...!


     برای کسب اطلاعات و ایده های بیشتر اینجا کلیک کنید و عضو پیج ما شوید.  


 

ممکن است از این مطالب خوشتان بیایدنظر خود را بنویسید

ارسال نظر